Lost - گمشدگان

گفتگو درباره موسیقی و فیلم ، آخرين فیلمها ، آلبومها و دانلود موسيقي
Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

Re: Lost - گمشدگان

پست توسط Nersi » جمعه 4 تیر 1389, 8:48 pm

Ahmaad نوشته شده:اون آخرش یه چی تو مایه های برزخ خودمون بود مثلا.
اما ایناش برام مهم نیست اصلا... چیزی که گند زد به این سریال به این باحالی این بود که هی واسه خودشون سوال و معما و mystery و غیره گذاشتن آخر کاری هم خودشون گیر کردن توشون. نتونستن جواب بدن گفتن توقع نداشته باشین همه اش رو دقیق بهتون بگیم. آخه مرتیکه ها شما که هیچــــــــــــی رو نگفتین!!! اون دود سیاه هم دیدی چه مسخره شد آخرش ؟ می تونستن خیلی بهتر از اینا تمومش کنن هااااا.

حالا یک عاااااااااالمه سوال هایی که خودشون مطرح کردن هنوز بی جواب موندن... مخصوصا که این سریالی بود که حتی اون سوال کوچکاش هم برامون مهم بود مثلا اگه دارما از این جزیره رفته بودن پس اون بسته supplies رو کی انداخت رو جزیره و برای کی و چرا؟ فکر کنم سیزن 2 بود. یا سوال های گنده مثلا چرا لاک special بود. اون زنه که مادر جاکوب رو کشت کی بود و برای چی اونجا بود ؟ اون نور اصلا چی بود ؟ و ......

حالا باهوش شدن می گن یه سری از اینا رو تو bluray و dvd و اینا جواب می دیم :P هستن هم کسایی که می رن می خرن واسه همین
واقعا که.....!

منم که از اول حدس زده بودم که اونجا برزخ هستش؛ پس چرا تو سیزن 4 کارگردان و نویسنده هاش گفتن اینجا برزخ نیست،غلط کرد گفت! :D
بعدم مردن اینها از کجا شروع شد،از موقعی که هواپیما سقوط کرد یا تک تک قبل و بعد همدیگه؟اگه قبلا مرده بودن پس چرا دوباره توی جزیره می مردن؟ با مردنشون توی جزیره چی رو میخواست نشون بده؟
مرده هایی که توی جزیره خودشون رو به اینها نشون می دادن و پیامی داشتن،برای چی بود؟ مثل مادر اصلی جیکوب یا بقیه...
اون نور چه نقشی داشت اگه خوب بود پس چرا روح برادر جیکوب رو پلید کرد اگه بد بود پس چرا مادر ناتنی جیکوب ازش محافظت میکرد؟
چرا کسایی که نمرده بودن هم آخر فیلم توی اون کلیسا با بقیه مرده ها جمع شده بودن مثل زن ِ دزموند؟
اصلا کریستین بابای جک کی بود که انقدر برداشته بودن بزرگش کرده بود که توی اون کلیساهه جو گرفته بودش این دنیا و اون دنیا رو تشریح می کرد؟!
مادر ناتنی جیکوب کی بود چطور وارد جزیره شد و برای چی از نور محافظت میکرد و برای چی مادر اصلی جیکوب رو کشت؟
چرا زنا نباید توی جزیره باردار می شدن؟
جریان اعداد نفرین شده چی بود؟
جریان خاص بودن جان لاک چی بود و چی شد؟
ما آخر نفهمیدیم ویدمور بالاخره اونجا چی میخواست و چه غلطی می کرد؟
چرا پسر سیاه پوسته اسمش رو یادم رفته(اسم سگش وینسلت بود)،سریع از جریان جزیره خارج شدو دیگه به جزیره برنگشت؟مگه جزیره هر کی که واردش می شد رو درگیر خودش نمی کرد؟ پس چرا اون رفت و دیگه بر نگشت؟
اَه اَه ته فیلم برداشته بودن عشق و عاشقی کرده بودن برای هر کی یه جفت پیدا کرده بودن،اَه اَه....
انتخاب شدنشون هم مسخره بود یه آب رو میخوردن و بعد.... اون آخرش که دیگه الکی شده بود سریع یه بطری آب گلی دادن به هارلی و شد منتخب...واقعا که....
اگه نمیشد از جزیره خارج بشن پس چرا نشون داد از جزیره با هواپیما رفتن(اونجا که جک بین نی ها چشماشو بست) و بعد توی سکانس های بعد نشون داد که توی کلیسا جمع شدن که دوباره برگردن به جزیره؟
اون دیگران کی بودن که با برادر جیکوب می گشتن و اون هم اعتراف کرد که آدمای خوبی نیستن و چکار می خواستن بکنن و نور رو واسه چی میخواستن؟
بالاخره من نفهمیدم کی راست می گفت کی دروغ ،کی خوب بود کی بد ،کی مثبت بود کی منفی ،کی زنده بود کی مرده؟؟؟؟!!!!

و یه سری سوال های دیگه؟؟؟؟؟؟؟

می دونی یه سری از این سوال ها رو جوابش رو دارم ولی وقتی پازل رو پر میکنی با هم تناقض داره یعنی جور در نمیاد! :roll:
-----> :)

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » دو شنبه 7 تیر 1389, 7:51 pm

میبینم که چه خوب شد من اینو ندیدم :D
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

پست توسط hadi » جمعه 11 تیر 1389, 10:30 am

abri نوشته شده:میبینم که چه خوب شد من اینو ندیدم :D
با این چیزایی که اینا میگن و با اون آی کیو ای که ما از تو سراغ داریم، اگه میدی هم چیزی حالیت نمیشد، می شدی مثل نرسی که هنوز همه جاش علامت سواله :D :D :D :D :D :D :D JK

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

نمایه کاربر
gemini
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط gemini » جمعه 11 تیر 1389, 12:25 pm

hadi نوشته شده:
با این چیزایی که اینا میگن و با اون آی کیو ای که ما از تو سراغ داریم، اگه میدی هم چیزی حالیت نمیشد، می شدی مثل نرسی که هنوز همه جاش علامت سواله :D :D :D :D :D :D :D JK

هادی، می گم تمرین کن یه کم قشنگ تر حرف بزنی :shock:
ولی من سر بر آسمان خواهم داشت
تا چشم بر نور بگشایم.

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » شنبه 12 تیر 1389, 11:48 pm

Nersi نوشته شده:
Ahmaad نوشته شده:اون آخرش یه چی تو مایه های برزخ خودمون بود مثلا.
اما ایناش برام مهم نیست اصلا... چیزی که گند زد به این سریال به این باحالی این بود که هی واسه خودشون سوال و معما و mystery و غیره گذاشتن آخر کاری هم خودشون گیر کردن توشون. نتونستن جواب بدن گفتن توقع نداشته باشین همه اش رو دقیق بهتون بگیم. آخه مرتیکه ها شما که هیچــــــــــــی رو نگفتین!!! اون دود سیاه هم دیدی چه مسخره شد آخرش ؟ می تونستن خیلی بهتر از اینا تمومش کنن هااااا.

حالا یک عاااااااااالمه سوال هایی که خودشون مطرح کردن هنوز بی جواب موندن... مخصوصا که این سریالی بود که حتی اون سوال کوچکاش هم برامون مهم بود مثلا اگه دارما از این جزیره رفته بودن پس اون بسته supplies رو کی انداخت رو جزیره و برای کی و چرا؟ فکر کنم سیزن 2 بود. یا سوال های گنده مثلا چرا لاک special بود. اون زنه که مادر جاکوب رو کشت کی بود و برای چی اونجا بود ؟ اون نور اصلا چی بود ؟ و ......

حالا باهوش شدن می گن یه سری از اینا رو تو bluray و dvd و اینا جواب می دیم :P هستن هم کسایی که می رن می خرن واسه همین
واقعا که.....!

منم که از اول حدس زده بودم که اونجا برزخ هستش؛ پس چرا تو سیزن 4 کارگردان و نویسنده هاش گفتن اینجا برزخ نیست،غلط کرد گفت! :D
بعدم مردن اینها از کجا شروع شد،از موقعی که هواپیما سقوط کرد یا تک تک قبل و بعد همدیگه؟اگه قبلا مرده بودن پس چرا دوباره توی جزیره می مردن؟ با مردنشون توی جزیره چی رو میخواست نشون بده؟
مرده هایی که توی جزیره خودشون رو به اینها نشون می دادن و پیامی داشتن،برای چی بود؟ مثل مادر اصلی جیکوب یا بقیه...
اون نور چه نقشی داشت اگه خوب بود پس چرا روح برادر جیکوب رو پلید کرد اگه بد بود پس چرا مادر ناتنی جیکوب ازش محافظت میکرد؟
چرا کسایی که نمرده بودن هم آخر فیلم توی اون کلیسا با بقیه مرده ها جمع شده بودن مثل زن ِ دزموند؟
اصلا کریستین بابای جک کی بود که انقدر برداشته بودن بزرگش کرده بود که توی اون کلیساهه جو گرفته بودش این دنیا و اون دنیا رو تشریح می کرد؟!
مادر ناتنی جیکوب کی بود چطور وارد جزیره شد و برای چی از نور محافظت میکرد و برای چی مادر اصلی جیکوب رو کشت؟
چرا زنا نباید توی جزیره باردار می شدن؟
جریان اعداد نفرین شده چی بود؟
جریان خاص بودن جان لاک چی بود و چی شد؟
ما آخر نفهمیدیم ویدمور بالاخره اونجا چی میخواست و چه غلطی می کرد؟
چرا پسر سیاه پوسته اسمش رو یادم رفته(اسم سگش وینسلت بود)،سریع از جریان جزیره خارج شدو دیگه به جزیره برنگشت؟مگه جزیره هر کی که واردش می شد رو درگیر خودش نمی کرد؟ پس چرا اون رفت و دیگه بر نگشت؟
اَه اَه ته فیلم برداشته بودن عشق و عاشقی کرده بودن برای هر کی یه جفت پیدا کرده بودن،اَه اَه....
انتخاب شدنشون هم مسخره بود یه آب رو میخوردن و بعد.... اون آخرش که دیگه الکی شده بود سریع یه بطری آب گلی دادن به هارلی و شد منتخب...واقعا که....
اگه نمیشد از جزیره خارج بشن پس چرا نشون داد از جزیره با هواپیما رفتن(اونجا که جک بین نی ها چشماشو بست) و بعد توی سکانس های بعد نشون داد که توی کلیسا جمع شدن که دوباره برگردن به جزیره؟
اون دیگران کی بودن که با برادر جیکوب می گشتن و اون هم اعتراف کرد که آدمای خوبی نیستن و چکار می خواستن بکنن و نور رو واسه چی میخواستن؟
بالاخره من نفهمیدم کی راست می گفت کی دروغ ،کی خوب بود کی بد ،کی مثبت بود کی منفی ،کی زنده بود کی مرده؟؟؟؟!!!!

و یه سری سوال های دیگه؟؟؟؟؟؟؟

می دونی یه سری از این سوال ها رو جوابش رو دارم ولی وقتی پازل رو پر میکنی با هم تناقض داره یعنی جور در نمیاد! :roll:

نه دیگه اینجاش رو یکمی قاطی کردی! جزیره برزخ نبود نرسی! این آخری یعنی همون flash sideways یه چی تو مایه های برزخ بود.
یعنی وقتی تو جزیره بودن همشون زنده بودن.
حالا اینکه چرا همشون مرده بودن خب اون رو هم گفت. اگه یادت باشه جک پرسید: R they dead ? why are they here now ?
کرسیتین گفت: there is no now here.
گفت هم که بعضی ها چند وقت بعد از تو مردن. بعضی ها هم خیلی دیرتر.
مهم این بود که اونجا زمان معنی نداشت "مثلا".

اما همونطور که تو پست قبلیم گفتم اینا همش برام مزه ای نداشت چونکه یه دنیا سوال بی جواب داریم.
تصویر

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » یک شنبه 13 تیر 1389, 3:35 am

gemini نوشته شده:
hadi نوشته شده:

هادی، می گم تمرین کن یه کم قشنگ تر حرف بزنی :shock:
:lol: :lol:

جمينی اشکال نداره...راست میگه خب :lol:
اما جدی جدی....اینالله دکتر که شدم بهت نشون میدم آی کیو یعنی چی آقا هادی!! 8)
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » یک شنبه 13 تیر 1389, 1:11 pm

abri نوشته شده:
hadi نوشته شده:
:lol: :lol:

جمينی اشکال نداره...راست میگه خب :lol:
اما جدی جدی....اینالله دکتر که شدم بهت نشون میدم آی کیو یعنی چی آقا هادی!! 8)
تورو نمی دونم ابری،ولی منو دروخخخخخ گفت چون من خیلی باهوشم! 8) آدمایی که سوال زیاد دارن نشون می ده که نکته سنچ و دقیق و هیچ چیزی رو بی دلیل نمی پذیرن! بلههههههههههه! :D من از بچگیم زیاد سوال داشتم،گاهی اوقات یه سوال هایی می پرسیدم که به فکر هیشکی خطور نمی کرد! :mrgreen:

نمایه کاربر
کراش
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

پست توسط کراش » پنج شنبه 4 اسفند 1390, 7:53 pm

ای بابا شماهام چه گیری دادین
بی خیال مهم معنویاته در کل سریال خوبی بود حالا قرار نیست که به همه سوالات جواب داده بشه!!
باشد تا رستگار شویم
به امید روزی که بتونیم بفهمیم کی هستیم

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 24 اسفند 1390, 12:58 pm

باشد.... :wink:

میگم احمد یادش بخیر اینجارو،چقده سر این فیلم گیسو گیس کشی کردیم :D

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » جمعه 4 فروردین 1391, 10:00 pm

:D
ولی چه ضدحالی زدا آخرش.

حالا هم برو The Walking Dead رو ببین. بد نیست داستانش جالبه.
تصویر

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان