Lost - گمشدگان

گفتگو درباره موسیقی و فیلم ، آخرين فیلمها ، آلبومها و دانلود موسيقي
Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

Re: Lost - گمشدگان

پست توسط Nersi » یک شنبه 28 تیر 1388, 9:46 pm

خب من نمی تونم اینطوری بحرفم احمد! یا حرف نمی زنم یا بزنم افشاءگری میکنم! :D ما حسابدارا یه اصل داریم اسمش اصل افشاءگریه خیلی مهمه!بگذریم... این نظر من تا سیزن 4 هستش.
فضای فیلم رو دوس دارم بخاطر استفاده از طبیعت و آمیخته شدن اون با فلاش بک های گذشته باعث میشه که بیننده خسته نشه،چون طبیعت تکرار نداره! شاید اگه فضای دیگه ای بود ببینده دوام نمیاورد.همونجوری که گفتی موسیقی فیلم هم خوبه،خیلی کمک به جذابیت فیلم می کنه.هممم گاهی شده یه فیلمی رو بزارم ببینم ولی به وسط فیلم نرسیده انقدر خسته کننده میشه برام که راغب نیستم ادامه فیلم رو ببینم! ولی این فیلم با اینکه خیلی مسیر طولانی رو طی میکنه ولی نشده که بین فیلم خسته بشم و ساعت رو نگاه کنم و بخوام که قطع کنم،با اشتیاق مسیر رو دنبال می کنم! دیالوگ ها و گفتگو های فیلم ببینده رو مجبور می کنه که روش حساس بشه و گاهی تکرار، کمک میکنه به درک موضوع. در مورد شخصیت های فیلم همونطور که گفتم شخصیت ها چیدمانش و شخصیت پردازی فوق العاده اس.اینکه کجا و چه شخصیتی می طلبه که تشریح بشه مهمه که خوب رعایت شده. از توی شخصیت ها از همون سیزن اول و اپیسود های های ابتدا از شخصیت ساویر و هارلی و جان خوشم میومد و جک رو اعصابمه؛از نوع شخصیت نچسب و سوپرمن بودنش بدم میاد آدم هایی که فرصت تلاش رو از بقیه می گیرن! عاشق میمیک های هارلی و ساویرم! خیلی خوب با حالت چهره شون بازی میکنن.ساویر با نگاهش اخمش و خنده اش خیلی خوب بازی میکنه،همینطور هارلی تپل مهربون! احساس میکنم این دو شخصیت خودشونن منظورم اینه که ساویر و هارلی همونی هستن که دوس دارن باشن و هستن.آدم های رهایی هستن اونطور که دوس دارن زندگی می کنن! در مورد جکوب هم که گفتی به نظرم تا اینجای فیلم که دیدم فکر میکنم جکوب با عزرائیل خودمون بیشتر جور در میاد!جزیره هم محل قسمت های گمشده ی آدمهاست که بیشتر شبیه به برزخ خودمونه! البته این نظر منه و دوس دارم اینطوری باشه وگرنه تخیل حاکم فیلم میشه و من چیزی رو که گفتم دوس ندارم این بود! بهر حال فکر میکنم با تیمی که این سریال داره و مجموع هزینه هایی که در بر داشته چه پولی چه غیره بعیده که واهی ختم بشه! احساس میکنم تهش معنویت در کار هست که این جریان ها رو به تصویر کشیده وگرنه پوچ می بود.
-----> :)

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » دو شنبه 29 تیر 1388, 12:12 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
آقا من اپیسود آخررو ندیده بودم که چکیده اس! این از کجا اومد؟! :D جالبه جوابه منو رد کرد! ولی من هنوز رو حرفم هستم :D :lol:

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 29 تیر 1388, 1:01 pm

چی چکیده اس؟؟ چی می گیی ؟ :D
اپیسود آخر سیزن 4 رو یا سیزن 5 ؟؟؟؟

بگو تا کجا دیدی که من حواسم باشه لو ندم چیزی :D
تصویر

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » دو شنبه 29 تیر 1388, 3:36 pm

من خیلی خوشحالم که احمد از تنهایی در اومده اینجا! :D
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 29 تیر 1388, 8:45 pm

Nersi نوشته شده:خب من نمی تونم اینطوری بحرفم احمد! یا حرف نمی زنم یا بزنم افشاءگری میکنم! :D ما حسابدارا یه اصل داریم اسمش اصل افشاءگریه خیلی مهمه!بگذریم... این نظر من تا سیزن 4 هستش.
فضای فیلم رو دوس دارم بخاطر استفاده از طبیعت و آمیخته شدن اون با فلاش بک های گذشته باعث میشه که بیننده خسته نشه،چون طبیعت تکرار نداره! شاید اگه فضای دیگه ای بود ببینده دوام نمیاورد.همونجوری که گفتی موسیقی فیلم هم خوبه،خیلی کمک به جذابیت فیلم می کنه.هممم گاهی شده یه فیلمی رو بزارم ببینم ولی به وسط فیلم نرسیده انقدر خسته کننده میشه برام که راغب نیستم ادامه فیلم رو ببینم! ولی این فیلم با اینکه خیلی مسیر طولانی رو طی میکنه ولی نشده که بین فیلم خسته بشم و ساعت رو نگاه کنم و بخوام که قطع کنم،با اشتیاق مسیر رو دنبال می کنم! دیالوگ ها و گفتگو های فیلم ببینده رو مجبور می کنه که روش حساس بشه و گاهی تکرار، کمک میکنه به درک موضوع. در مورد شخصیت های فیلم همونطور که گفتم شخصیت ها چیدمانش و شخصیت پردازی فوق العاده اس.اینکه کجا و چه شخصیتی می طلبه که تشریح بشه مهمه که خوب رعایت شده. از توی شخصیت ها از همون سیزن اول و اپیسود های های ابتدا از شخصیت ساویر و هارلی و جان خوشم میومد و جک رو اعصابمه؛از نوع شخصیت نچسب و سوپرمن بودنش بدم میاد آدم هایی که فرصت تلاش رو از بقیه می گیرن! عاشق میمیک های هارلی و ساویرم! خیلی خوب با حالت چهره شون بازی میکنن.ساویر با نگاهش اخمش و خنده اش خیلی خوب بازی میکنه،همینطور هارلی تپل مهربون! احساس میکنم این دو شخصیت خودشونن منظورم اینه که ساویر و هارلی همونی هستن که دوس دارن باشن و هستن.آدم های رهایی هستن اونطور که دوس دارن زندگی می کنن! در مورد جکوب هم که گفتی به نظرم تا اینجای فیلم که دیدم فکر میکنم جکوب با عزرائیل خودمون بیشتر جور در میاد!جزیره هم محل قسمت های گمشده ی آدمهاست که بیشتر شبیه به برزخ خودمونه! البته این نظر منه و دوس دارم اینطوری باشه وگرنه تخیل حاکم فیلم میشه و من چیزی رو که گفتم دوس ندارم این بود! بهر حال فکر میکنم با تیمی که این سریال داره و مجموع هزینه هایی که در بر داشته چه پولی چه غیره بعیده که واهی ختم بشه! احساس میکنم تهش معنویت در کار هست که این جریان ها رو به تصویر کشیده وگرنه پوچ می بود.

شخصیت ساویر منم خوشم می یاد! و همچنین هرلی! و اما شخصیت بن خیلی جالبه برام!
و اما جک, من از جک هم خوشم می یاد اتفاقا, ولی فکر کنم شخصیت fav ام دزموند هیووم باشه!

و اما یکی از دلایلی که خیلی هم جالب کرده اینه که هر لحظه ممکنه هر کسی بمیره! هیچ گارانتی نیست موافقی ؟ :D

هممم من نمی دونم تا کجا دیدی! حالا بیای بگی بهتر می شه حرف زد
تصویر

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 29 تیر 1388, 8:46 pm

abri نوشته شده:من خیلی خوشحالم که احمد از تنهایی در اومده اینجا! :D
:lol: :lol:

ورود غیر لاستی ها ممنوع :D
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » سه شنبه 30 تیر 1388, 9:39 pm

Ahmaad نوشته شده:چی چکیده اس؟؟ چی می گیی ؟ :D
اپیسود آخر سیزن 4 رو یا سیزن 5 ؟؟؟؟

بگو تا کجا دیدی که من حواسم باشه لو ندم چیزی :D
می گم یکی از اپیزود هارو جا انداختم(ندیدم) که توش خلاصه ای از اول بود؛بعد که دیدم،توش حدسی که من زده بودم رو رد کرده بود و گفت که عالم برزخ نیست!
همم 4 تا اپیزود مونده سیزن 4 تموم بشه! :D
راستی چرا از بن خوشت میاد؟

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » سه شنبه 30 تیر 1388, 9:49 pm

آهاااان
پس خوب شد چیزی نگفتم فکر کرده بودم سیزن 4 رو تموم کردی :D

از شخصیت بن خوشم نمی یاد اما برام خیلی جالبه! عین شخصیت جوکر تو the dark knight اگه دیده باشی :D
مخصوصا اون تیکه ایی که تو تونس می ره! نمی دونم دیدی اونجاش رو یا نه واسه همین بیشتر توضیح نمی دم! اما اصلا بهش نمی یومد که این کارا رو هم بلد باشه! کلا خفن تر از اونی هست که رو می کنه.

تو از کی بیشتر از همه خوشت می یاد ؟ :D
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » سه شنبه 30 تیر 1388, 10:03 pm

Ahmaad نوشته شده:آهاااان
پس خوب شد چیزی نگفتم فکر کرده بودم سیزن 4 رو تموم کردی :D

از شخصیت بن خوشم نمی یاد اما برام خیلی جالبه! عین شخصیت جوکر تو the dark knight اگه دیده باشی :D
مخصوصا اون تیکه ایی که تو تونس می ره! نمی دونم دیدی اونجاش رو یا نه واسه همین بیشتر توضیح نمی دم! اما اصلا بهش نمی یومد که این کارا رو هم بلد باشه! کلا خفن تر از اونی هست که رو می کنه.

تو از کی بیشتر از همه خوشت می یاد ؟ :D
تو فیلم یا بیرون فیلم؟ :lol: :lol: :lol:

والاّ من از شخصیت بن از مرموزی اش خوشم میاد! آدم هایی که نهایت خودشونو رو نمیکنن! همیشه چیزی واسه ارائه دارن!باهوش و زرنگ در عین حال خونسرد و سرسخت وتاثیر گذار.بن تمام این ویژگی هارو داره و جان هم که داره جایگزینش میشه واسه همینه!
از کی خوشم میاد رو که گفتم ساویر و هارلی ولی اگه بخوام یکی رو انتخاب کنم ساویر!فکر میکنم با اینکه تظاهر به بدجنسی میکنه یا یه جاهایی کاراش می لنگه ولی با این حال آدم سرسخت و مهربونیه! مغرور هستش ولی غرورش مثه جک نیست،من از غرور جک بدم میاد! البته جک زیادم بد نیستا ولی شخصیت محبوبی از نظر من نیست! همه جا پیداش میشه مثه زبل خان می مونه!

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 31 تیر 1388, 6:16 am

من نمی دونم چرا همه از جم بدشون می یاد! بابا ناسلامتی قهرمان داستان مون هاا! :lol:
یه نظریه هست که دخترا کلا bad boy رو بیشتر دوست دارند. حالا نه بد بد اما همون بد بوی مثل ساویر.

من اما از خریت جک بدم می یاد. اولین خریتش اینکه زنش باهاش اونطوری کرد بازم دنبالش بود!!!!!!! مخصوصا که دختره بو اوووون خوشکلی اونی که باباش رو آورده بود برا عمل فکر کنم ایتالیایی بود اونو ول کرد واسه زن خائنش!! بعد هم گیر داده به این کیت.. درسته که خیلی زیبا رو و ماه رو و ایناست اما بابا زیادی هم جوی ه!!

جان لاک هم که من از اوایل خوشم می یومد ازش. البته قبل از اینکه داستانش رو نشون بدن به نظرم مشکوک می یومد و فکر می کردم آدم بدیه. اما بعد دیگه خوشم می یومد تا اینکه تو سیزن 2 و 3 دییووونه شد. سیزن 4 بازم بهتر شده دوباره.

ولی قول بده همین که سیزن فینالی رو دیدی سریــــــــــــــــــــــع بیای اینجا نظرت رو بنویسی :lol: چون شک عجیبی داره :D فکر نکنم بتونی صبر کنی و سریع سیزن 5 رو نبینی.
خب حالا که نظریه ت منتفی شد نظریه دیگه ای نداری ؟؟ می خوای کمکت کنم ؟ من اصلا از اولش هم طرفدار برزخ و این چیزا نبودم. به نظر من ربط به معنویت و فلسفه و اینا داره عمیقا هم داره ولی نه به این سادگیا!!

آهااان راسی حالا که تو فیلم رو گفتی بیرون فیلم کی ؟؟؟ :D
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 31 تیر 1388, 10:59 am

کی میگه همه از جک بدشون میاد؟!اتفاقاً تا اونجا که من می دونم بیشتری ها از جک خوششون میاد! من با بقیه دخترا نظرم فرق میکنه، منbad boy خوشم نمیاد.به نظرم ساویر هم bad boy نیست! ساویر شخصیت غلط اندازی داره،یعنی اونی که نشون می ده نیست. اگه دقیق دیده باشی و دقت کنی،یه جاهایی که بد جنسی میکنه بازم در نهایت خودش کارارو درست می کنه.ساویر عاقل تر از جک عمل میکنه.جک یه سوپر قهرمان بی کله اس،درسته که دکتره و تحصیل کردس و ... ولی به نظرم انسان ضعیفیه،اینو طبق حرفی که خودت زدی و دیدی می تونی بفهمی!یه انسان بلاتکلیف که از این شاخه به اون شاخه می پره دقیقاً به خود کیت میخوره چون کیت هم همین شخصیت رو داره و نمی تونه بین دوست داشتنش فرق بزاره.چون گاهی میشه آدم در یک زمان دو نفر رو دوس داشته باشه ولی باید بتونه دوست داشتنشو تمیز بده و تکلیف خودشو روشن کنه.چیزی که کیت نمی تونه و همینطور واقعیتی که جک ازش فرار میکنه.به نظرم کیت،ساویر رو یه نوع دوس داره و جک رو نوع دیگه،ولی دوس داشتن واقعی اش به جکه؛کیت ساویر رو دوس داره به دلیل اینکه ساویر دوسش داره.این یه حقیقته که ناخودآگاه وقتی که کسی عاشقانه مارو دوس داشته باشه و به ما عشق بورزه این باعث میشه که ما به سمت اون کشیده میشیم چون انسان موجودی که جذب محبت و عشق میشه! البته کسایی که تن به اینجور دوس داشتن ها میدن همونطور که گفتم آدم ضعیفی هستن،چون هستن آدمایی که می تونن این عشق کاذب رو اول تشخیص بدن و بعد خودشون رو کنار بکشن و درست عمل کنن!
جکم که گفتم یه آدم ضعیفی هستش یه آدم بلاتکلیف که به خاطر غروری که داره از دوس داشتن خودشم فرار میکنه.خودش نمی دونه کی رو دوس داره همونطور که گفتی تو محل کارش یکی رو می بینه رابطه احساسی برقرار میکنه بعد احساس گناه میکنه به زنش میگه و سعی میکنه گناهش رو جبران کنه به خاطر همین حاضره با خیانت زنش کنار بیاد اینا همش نشونه تزلزله یه آدمه! شاید نویسنده شخصیت جک،خیلی روی این شخصیت مانور رفته باشه و نشون می ده که یه دکتره ماهر و یه آدم فداکار و مهربونه ولی یقیناً می خواسته بگه آدمهایی که در یکسری شغل ها و یکسری مسائل موفق هستن لزوماً آدم کامل و خوبی نیستن یعنی شاید بتونن رهبر خوبی برای دیگران باشن ولی رهبر خوبی برای زندگی خودشون نیستن!

در مورد نظریم.... آره اول نظرم این بود که اینجا یه عالمی بین دنیا و آخرت و آدمایی مثله ریچارد که در طول زمان دستخوش تغییر و پیری نمی شن یقیناً آدمای برگزیده ای هستن که ماموریتی رو دارن انجام می دن،حالا با توجه به عقاید سازندگان این سریال می تونن هر کی باشن.آخه بعضی از عقاید ما با اروپایی ها فرق میکنه.دقیقا نمی شه گفت که منظورشون از این آدما که در طول زمان تغییر نمیکنن یا ماموریتی که دارن چیه! ولی قطعاً مشخصه که اینا پی یه هدف مشخص و از پیش تعیین شده آدمایی که پا توی جزیره گذاشتن رو انتخاب کرده بودن حتی از سال ها قبل، از زمان کودکی این آدم ها.حالا چرا اینهارو انتخاب کردن اینم خودش نیاز به تجزیه و تحلیل داره ولی چیزی که الان فکر میکنم اینه که این آدما که به جزیره اومدن(انتخاب شدن) مثه یه زنجیر بهم متصل هستن بدون اینکه خودشون خبر داشته باشن.یعنی میخواد بگه کلاً همه ی ما آدما به نوعی باهم مرتبط هستیم بدون اینکه توجه کنیم!
جکوب هم کاملاً مشخصه که یه آدم مهم و برجسته و برگزیده ای هست و باید باشه و گرنه سرپرستی یه تیم برگزیده رو در طول زمان نمی تونه در دست بگیره! برای این گفتم که به عزرائیل میخوره،بخاطر اینکه عنوان شد که نمی تونه هر کسی اونو ببینه! پس دیدن اون زمان و دلیل و شخص برگزیده ای رو می طلبید،به خاطر همین فکر کردم شاید عزرائیل باشه ولی باز شک کردم. از طرفی کلمه جکوب یکی از لقب های حضرت یعقوب هستش ولی به نظرم با عقاید اروپایی ها جور در نمیاد! الان نمی تونم نظر واضحی از این چیزا که دیدم داشته باشم ولی امیدوارم که سرهم بندی نکنن یعنی چرت تموم نشه . چندان مهم نیست که این جکوب کیه،مهم اینه که این شخص برگزیده باید هدف مشخص و روشنی رو در طول زمان داشته باشه که این کارارو می کنه! وگرنه تمامی اتفاقات از انتخاب آدما و سقوط هواپیما و زندگی اونا در جزیره و کشتن اونا همه بی معنی و پوچ میشه! امیدوارم که واهی تموم نشه!

در مورد بیرون فیلم هم عکسشو می ذارم دوسش دارم این هوااااااااااااا :oops: ولی قول بده به کسی نگی!!!
:D
:lol:
پیوست ها
hgh.jpg
hgh.jpg (4.63 کیلو بایت) مشاهده 6451 مرتبه

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 31 تیر 1388, 4:12 pm

آخه نمی دونی دیگه! من می دونم خیلی ها خوششون نمی یاد از جک!
زیاد هم غیرتی نشو خودم از ساویر خیلی خوشم می یاد :D

می دونی حرفات منطقی ترن الان به نظرم! اون برزخ و اینا رو من از اولش قبول نداشتم! بعدشم همین که گفتی جکوب به معنای یعقوب هست و اینا هم فکر کنم ربطایی داره! خیلی های دیگه هم اینا رو گفتن و عقاید مسیحی ها از این نظر ها مشابه عقاید ماست.
حتی اسم آرون که همون هارون ه !
در ضمن من شدیدا پیشنهاد می کنم (همون strongly suggest) که یه دوری هم تو http://lostpedia.wikia.com/wiki/Main_Page بزنی! خیلی خیلی خیلی به دردت می خوره! اگه درباره اپیسود ها نمی خونی لا اقل درباره یه چندتا کاراکتر بخون! اما نـــــــــــــــه! یادم رفت :lol: بعد اینکه سیزن 5 رو دیدی درباره کاراکتر ها بخون چون اونجا همیشه آپدیت می شه! ولی درباره اپیسود ها می تونی بخونی چون spoiler نداره.
خب من چندتا از نظریه ها خودم و اینایی که قبولشون دارم و برات خراب نکنه رو بگم... همممم

نیست! :D بابا بیا و سیزن 5 رو هم سریعتر ببین :D خیلی کیف می کنی هااا هر سیزن بهتر می شه لاست.

در مورد حرفات درباره جک هم موافقم! تاتوش رو هم که یادته!
ولی قطعاً مشخصه که اینا پی یه هدف مشخص و از پیش تعیین شده آدمایی که پا توی جزیره گذاشتن رو انتخاب کرده بودن حتی از سال ها قبل، از زمان کودکی این آدم ها.حالا چرا اینهارو انتخاب کردن اینم خودش نیاز به تجزیه و تحلیل داره ولی چیزی که الان فکر میکنم اینه که این آدما که به جزیره اومدن(انتخاب شدن) مثه یه زنجیر بهم متصل هستن بدون اینکه خودشون خبر داشته باشن.یعنی میخواد بگه کلاً همه ی ما آدما به نوعی باهم مرتبط هستیم بدون اینکه توجه کنیم!
در مورد ا ین ها هم که کلا موافقم. تو خود سیزن های اول هم دیدیم که به هم ربط دارن و انتخاب شدن انگاری...
چندان مهم نیست که این جکوب کیه،مهم اینه که این شخص برگزیده باید هدف مشخص و روشنی رو در طول زمان داشته باشه که این کارارو می کنه! وگرنه تمامی اتفاقات از انتخاب آدما و سقوط هواپیما و زندگی اونا در جزیره و کشتن اونا همه بی معنی و پوچ میشه! امیدوارم که واهی تموم نشه!
با این حرفات مخالفم! اتفاقا به نظر من شناخت اینکه جکوب کیه کاملا مهمه و با شناختن واقعی و کامل جکوب می تونیم جواب خیلی چیز ها رو پیدا کنیم... جکوب نقش خیلی خیلی بزرگی داره تو این همه سوال ها و معما ها چون همونه که leader واقعی others ه و در طول این مدت انتخاب می کرده و راه رو براشون تعیین می کرده.

بذار یه ذره اطلاعات کلی درباره نظریه ام بدم. فکر می کنم که آخر کار می بینیم که داستان کلا بزرگتر از این چندتا دوست لاستی ماست و به نظر من تا همین الانشم شده جنگ بین تقدیر و انتخاب یا همون destiny or free will. یعنی کلا به این موضوع ها می پردازه به نظرم.
تصویر

نمایه کاربر
محمود
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط محمود » چهار شنبه 31 تیر 1388, 4:37 pm

بابا اینقدر گمشدگان نبینید بهش اعتیاد پیدا میکنید :lol:
بعدش اگه یه قسمتش بهتون نرسه خودتون رو میزنید به در و دیفار :lol: :lol:

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 31 تیر 1388, 6:42 pm

Ahmaad نوشته شده:
چندان مهم نیست که این جکوب کیه،مهم اینه که این شخص برگزیده باید هدف مشخص و روشنی رو در طول زمان داشته باشه که این کارارو می کنه! وگرنه تمامی اتفاقات از انتخاب آدما و سقوط هواپیما و زندگی اونا در جزیره و کشتن اونا همه بی معنی و پوچ میشه! امیدوارم که واهی تموم نشه!
با این حرفات مخالفم! اتفاقا به نظر من شناخت اینکه جکوب کیه کاملا مهمه و با شناختن واقعی و کامل جکوب می تونیم جواب خیلی چیز ها رو پیدا کنیم... جکوب نقش خیلی خیلی بزرگی داره تو این همه سوال ها و معما ها چون همونه که leader واقعی others ه و در طول این مدت انتخاب می کرده و راه رو براشون تعیین می کرده.
نه منظورم رو اشتباه فهمیدی! میگم توی این مرحله که من هستم چندان مهم نیست،آخه تا این حد که من دیدم نمی تونی بفهمی که کیه!! ولی همونطور که گفتم و گفتی :D شخص مهم و لیدریه! :P
راستی نمی تونم تا یه هفته ببینم! نیستم :? زنده می مونم به نظرت از بی لاستی؟! :P

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 31 تیر 1388, 6:47 pm

محمود نوشته شده:بابا اینقدر گمشدگان نبینید بهش اعتیاد پیدا میکنید :lol:
بعدش اگه یه قسمتش بهتون نرسه خودتون رو میزنید به در و دیفار :lol: :lol:
:difal: :difal:

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 31 تیر 1388, 6:54 pm

آره اما بر حسب گفته ی محمود خودت رو می زنی به در و دیوار :lol:
تصویر

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

پست توسط hadi » شنبه 3 مرداد 1388, 3:06 pm

Nersi نوشته شده:
Ahmaad نوشته شده:
نه منظورم رو اشتباه فهمیدی! میگم توی این مرحله که من هستم چندان مهم نیست،آخه تا این حد که من دیدم نمی تونی بفهمی که کیه!! ولی همونطور که گفتم و گفتی :D شخص مهم و لیدریه! :P
راستی نمی تونم تا یه هفته ببینم! نیستم :? زنده می مونم به نظرت از بی لاستی؟! :P
به نظر من برو سر به دزرت بزار و خودتم لاست شو :lol:
اینجوری به موادت میرسی مشتی :D

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » دو شنبه 19 مرداد 1388, 3:00 pm

هورررررررررررررررراااااااااااا بالاخره سیزن پنجم رو هم تموم کردم :D

واااااااااااااااااااای ماجرا خییییییییییییلی جالب شد! [smilie=hot over you.gif] وارد بازی پیچیده ای شدم! :D میگم احمدک تو خودت نگفتی نظرت در مورد جیکوب چیه؟ فقط از من حرف می کشی! :P هممم جیکوب نیروش مثبته یا منفی؟ :idea:

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 19 مرداد 1388, 3:15 pm

اوووووووووه 5 رو هم تموم کردی !!! آفریــــــــــــن!!!

من که از شخصیت جکوب خیلی خوشم اومد!! اما خیلی بد شد آخرش! نمی دونم شاید بازم دارن سرکارمون می ذارن!
شخصیت مثبت منفی اش رو فکر نکردم اما این رو می دونم که دعوا سر destiny و choice هست. یعنی همون تقدیر و انتخاب و اینا! خیلی هم جنگ خفنیه!! یعنی سیزن بعدی که می دونی سیزن آخره ؟
فکر می کنی چطور شروع می شه ؟ یعنی موفق شدن ؟ مسئله اینجاست که آیا موفق شدند و یا واقعا whatever happened happened ؟؟

نظرت چی بود در مورد این سیزن ؟ خفن انگیز نه ؟ :D من که خیلی حال کردم!
حالا فعلا خسته مه بعدا میام بیشتر بحث وکنیم :D
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » دو شنبه 19 مرداد 1388, 5:33 pm

به نظر منم جنگ بین انتخاب و اتفاقه! همون تقدیر و سرنوشت خودمون. البته فکر میکنم جنگ بین خوب و بد هم هست و دو تا نیرو توی جزیره وجود داره یه نیروی مثبت یه نیروی منفی.حالا باید بحث بشه که منفی کدومه مثبت کدومه؟! اونطور که من فهمیدم جان مقابل جیکوب قرار گرفته در واقع دو تا نیرو در مقابل هم قرار گرفتن حالا کدوم مثبته کدوم منفی؟! یه جای فیلم داشت نشون می داد که یه مردی اسمش یادم نیست کنار ساحل اومد نشست و به جیکوب گفت دوس دارم تورو بکشم! یادته؟ فکر میکنم اون کسیه که در جان لاک حلول کرده در واقع نیروی مقابل جیکوب!
آره سیزن پنج خیلی قشنگه،در کل اگه بخوام نظر بدم،سه تا سیزن اول خیلی قشنگو خیلی خوب پیش می رفت،جذاب و پر از هیجان مخصوصا سیزن یک که خیلی حساس بود چون فصلیه که با شخصیت ها آشنا میشیم و تا حدودی با وقایع جزیره،فصل چهار رو زیاد کیف نکردم،در یه حالت گنگ و پر از سوال و ناباوری می نشستم پاش و فقط نگاه می کردم و امیدمو از دست داده بودم چون حجم وسیعی از سوالا ذهنمو در گیر کرده بود و چون دلیل منطقی ای براش پیدا نمی کردم،نگران بودم.فصل پنج هم مثه سه فصل اول خیلی دوس داشتم فصل جدیدی بود برای خودش.چون مربوط بود به یه مقطع زمانی خاص و مجزا از چهار فصل قبل بخاطر اینکه بازی توی زمان بود، با اینکه باور کردنش سخته( حرکت در زمان) ولی با این موضوع ها ارتباط خوبی برقرار میکنم! فصل پنج با اینکه فصل پیچیده ای بود ولی چیدمانش عالی بود،در کل،بازی با ذهن و فکر آدمو توی این فصل دوس داشتم خوب از فکر آدم کار میکشید! :D
هممم دارم فکر می کنم که این فیلم،تنها بخشی از ماجرای زندگی آدم هاست و در مقطع محدودی از زمان رابطه این آدمارو باهم نشون میده که قطعا در برابر کل آدمای دنیا و مقاطع زمانی و مکانی مختلف؛خیلی اندک وناچیزه! اینو میخوام بگم که.... با دیدن این فیلم،ببین چقدر می تونه برامون سوال پیش بیاد و چقدر وقایع و اتفاقات و احساسات و وابستگی ها و مسائل ذهنمونو درگیر خودش میکنه و همه اینها مثه یه زنجیر بهم متصله و ما گاهی اوقات از اتصال این موضوعات میخوایم هنگ کنیم! واقعاً زندگی پیچیدگی خاص خودش رو داره و این پیچیدگی زندگی هستش که زندگی رو خاص و دوست داشتنی میکنه!این حلقه های زنجیر که بهم متصلن زندگی رو جذاب میکنن! یه رابطه یه احساس رو بوجود میاره یه احساس یه وابستگی رو و یه وابستگی یه اتفاق رو یه اتفاق یه انتخاب رو.... اونجاست که بین دو راهی سرنوشت و تقدیر می مونی و باید انتخاب کنی! :?: :idea:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان