Lost - گمشدگان

گفتگو درباره موسیقی و فیلم ، آخرين فیلمها ، آلبومها و دانلود موسيقي
نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

Re: Lost - گمشدگان

پست توسط hamideht » یک شنبه 8 شهریور 1388, 9:08 am

ناز محمود تو که اینقدر زودرنج نبودی که :roll:

بیاین هردوتون یه بستنی بدین به من باهم آشتی کنیم همگی :D
بیا ، و ظلمت ادراک را چراغان کن
که یک اشاره بس است

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » یک شنبه 8 شهریور 1388, 10:36 pm

آره دیگه حالا همه دخترا بیاین علیه من شین :D

هادی هم که کلا زن ذلیل :lol:
تصویر

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

پست توسط hamideht » دو شنبه 9 شهریور 1388, 7:05 pm

تو تنها پسر فعال سایتی به تو گیر ندیم به کی گیر بدیم؟
بعدشم بمیرم برات تو که کم نمیاری :D
که یک اشاره بس است

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 9 شهریور 1388, 10:04 pm

اینا رو به نرسی بگو :lol:
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

پست توسط Nersi » دو شنبه 9 شهریور 1388, 11:28 pm

Ahmaad نوشته شده:اینا رو به نرسی بگو :lol:
چـــــــــــــــــــــی رو؟؟؟ اینکه کم میاری یا فعالی؟! :lol:
-----> :)

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » سه شنبه 10 شهریور 1388, 5:31 pm

Nersi نوشته شده:منم این قسمت فیلم رو دوباره نگاه کردم،به نظر منم درسته Progress معنی پیشرفت میده ولی اینجا انگار معنی جریان و مسیر بیشتر بهش میخوره،چون چیزی که قبل اتفاق می افته،چیزی هستش که اتفاق افتاده یعنی یه مسیر و جریانی هستش که رخ داده حالا شاید به خاطر اینکه اینا توی زمان حرکت کردن و رفتن عقب نویسنده خواسته بگه که گذشته رو بهتر کردن یعنی پیشرفت کردن،که این به نظر من محاله! این نظر منــــــــــه البته منو فارادی چون چیزی که اتفاق افتاده،افــــــــــــــــــتاده،حتی با برگشت به گذشته هم نمیشه جلوش رو گرفت ممد!
روی این موضوع خیلی فکر کردم،جمله ی "هر چیزی که اتفاق افتاده،اتفاق می افته"حتی به معنی لغوی Progress که چرا مترجم اینجا اینطوری ترجمه کرده و آیا درسته که مسیر و راه معنی کنیم یا همون پیشرفت درسته. در نهایت نظرم عوض شد و الان کاملا با این جمله مخالفم:" چیزی که اتفاق افتاده،اتفاق می افته" و همینطور با نقض این جمله ،Progress هم معنی واقعی خودش رو می گیره،پیشرفت کردن.قبل از اینکه بگم به چه نتیجه ای رسیدم،بگو ببینم نظر تو در مورد این جمله چیه احمد؟

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » سه شنبه 10 شهریور 1388, 6:26 pm

همون که قبلا گفتم! منظور جکوب پیشرفت بود.
اما جمله "whatever happened happened" هم حرف دانییل بود که دیدیم آخرش خودش هم نظرش عوض شد! که خب هنوز معلوم نیست که درسته یا نه. سیزن 6 معلوم می شه تونستن گذشته رو عوض کنن یا نه.
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » سه شنبه 10 شهریور 1388, 7:05 pm

"هر چیزی که اتفاق افتاده،اتفاق افتاده" و در نهایت اتفاق می افته جمله ی اشتباهیه به دلیل اینکه این جمله داشتن اختیار رو از انسان سلب میکنه! یعنی انسان میشه یه موجودی که ذی اختیار هست و از خودش اراده نخواهد داشت و تابع سرنوشت یا تقدیر هستش یا همون چیزی که به قول یه فرقه ی دینی که معتقد هستن که عمل(کارهای خوب و بد) که ما انسان ها میکنیم همونی هست که خدا می خواهد ومی داند،که این همون تایید بر جبر هستش.این فرقه معتقدند که کار های خوب و بد ما همه برمی گرده به خواست و اراده و آگاهی خدا.(البته این بحث خیلی گسترده اس ). در صورتی که اگر انسان قابلیت این رو داشته باشه که در زمان حرکت کنه(آگاهی از آینده و گذشته) چون آگاهی کسب میکنه پس در نهایت این توانایی رو خواهد داشت تا مسیر و روش زندگیشو تغییر بده و اگر منکر این موضوع بشیم منکر اختیار شدیم و در نهایت منکر عدالت خدا. اگر ما قابلیت این رو داشتیم که گذشته یا آینده خودمون رو ببینیم می تونستیم کارهایی رو بکنیم که قبلاً انجام نداده بودیم، و این باعث میشد که آینده مون هم تغییر کنه!پس می تونیم گذشته و آینده رو پیشرفت بدیم --->Progress :D

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » سه شنبه 10 شهریور 1388, 7:25 pm

آهاان از اون نظر‍!!
خب من باید بیشتر فکر کنم منتها الان خسته مه بدجور و امتحان هم دارم بگذارر تا بعد جواب دندان شکنی بهت بدم :lol: :D
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » سه شنبه 10 شهریور 1388, 7:36 pm

Ahmaad نوشته شده:آهاان از اون نظر‍!!
خب من باید بیشتر فکر کنم منتها الان خسته مه بدجور و امتحان هم دارم بگذارر تا بعد جواب دندان شکنی بهت بدم :lol: :D
:D

احمد (ممد) : یکی از همین روزا،دیر یا زود...راهی برای انجامش (جواب دندان شکن )پیدا می کنم،دوست من!
نرسی(جیکوب) : خب،وقتی (جواب دندان شکنی )که پیدا کردی،من همینجام!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » سه شنبه 10 شهریور 1388, 7:41 pm

برو باباااااااااا! شخصیت من خیلی شبیه جکوبه همه می گن! اما از نظر ظاهری صد در صد برترم :D

تو هم می تونی ایلانا بشی و به من خدمت کنی 8)
تصویر

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » شنبه 14 شهریور 1388, 10:07 pm

Nersi نوشته شده:"هر چیزی که اتفاق افتاده،اتفاق افتاده" و در نهایت اتفاق می افته جمله ی اشتباهیه به دلیل اینکه این جمله داشتن اختیار رو از انسان سلب میکنه! یعنی انسان میشه یه موجودی که ذی اختیار هست و از خودش اراده نخواهد داشت و تابع سرنوشت یا تقدیر هستش یا همون چیزی که به قول یه فرقه ی دینی که معتقد هستن که عمل(کارهای خوب و بد) که ما انسان ها میکنیم همونی هست که خدا می خواهد ومی داند،که این همون تایید بر جبر هستش.این فرقه معتقدند که کار های خوب و بد ما همه برمی گرده به خواست و اراده و آگاهی خدا.(البته این بحث خیلی گسترده اس ). در صورتی که اگر انسان قابلیت این رو داشته باشه که در زمان حرکت کنه(آگاهی از آینده و گذشته) چون آگاهی کسب میکنه پس در نهایت این توانایی رو خواهد داشت تا مسیر و روش زندگیشو تغییر بده و اگر منکر این موضوع بشیم منکر اختیار شدیم و در نهایت منکر عدالت خدا. اگر ما قابلیت این رو داشتیم که گذشته یا آینده خودمون رو ببینیم می تونستیم کارهایی رو بکنیم که قبلاً انجام نداده بودیم، و این باعث میشد که آینده مون هم تغییر کنه!پس می تونیم گذشته و آینده رو پیشرفت بدیم --->Progress :D
خب و اما بحث اینجا.

توجه داشته باش نرسی که اونی که می گه whatever happened happened نمی گه حق انتخاب نداشتی و این ها همه باید انجام می شد بلکه می گه یه کاری رو که انجام دادی انجام دادی. یعنی انتخابت رو دفعه اول کردی و دیگه فرصت عوض کردنش رو نداری.

یه پیشنهادی هم دارم که زیاد این مسائل و اینا رو به دین و اعتقادای خودت نکشون. هر چند درسته فکر کردن و مقایسه کردن اما توقع نداشته باش که اونا هم بر اساس تعلیمات دین اصلام بیان فیلم بسازن
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » شنبه 14 شهریور 1388, 11:22 pm

Ahmaad نوشته شده:خب و اما بحث اینجا.

توجه داشته باش نرسی که اونی که می گه whatever happened happened نمی گه حق انتخاب نداشتی و این ها همه باید انجام می شد بلکه می گه یه کاری رو که انجام دادی انجام دادی. یعنی انتخابت رو دفعه اول کردی و دیگه فرصت عوض کردنش رو نداری.

یه پیشنهادی هم دارم که زیاد این مسائل و اینا رو به دین و اعتقادای خودت نکشون. هر چند درسته فکر کردن و مقایسه کردن اما توقع نداشته باش که اونا هم بر اساس تعلیمات دین اصلام بیان فیلم بسازن
توجه داشته باش احمد که :D من اول نظرهام گفتم که این نظر منه و من دوس دارم اینطوری باشه و مسلماً می دونم که با اعتقادهای اونا سازگار نیست و اصلاً چنین انتظاری از اونا ندارم و اینم می دونم که آخرش می گن اون سیاه پوشه آقا لولوهه بوده که می خواسته مردم رو تو جزیره بترسونه که ما هم بترسیمو بلرزیمو بخندیم! :lol: :lol:
در مورد جمله"هر چیزی که اتفاق افتاده،اتفاق افتاده" هم با نظرت موافقم.اما من دارم یه فیلم دیگه از تلوزیون ایران می بینم که از گذشته رفتن تو آینده،با اون یه مقدار قاطی کردم! :D این نظری که دادم بیشتر با اون مصداق داشت ولی راستش رو بخوای حال نداشتم بیام توضیح بدم و اصلاح کنم! آره حرفم درسته اما زمانی که نقطه شروع گذشته باشه،یعنی ما از گذشته بریم به آینده و یه سری وقایع رو ببینیم و برگردیم به گذشته؛اون موقع حق انتخاب با ماست و می تونیم تغییر بدیم.ولی اگه نقطه شروع مثل لاست از آینده باشه و ما از آینده برگردیم به گذشته دیگه چنین مصداقی نداره،چون همونطور که گفتی حق انتخاب گرفته میشه!
در ضمن نیم نمره هم ازت کم می کنم چون تعلیماتِ اسلامیت خیییییییییییلی اصلامی بید! :D

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » یک شنبه 15 شهریور 1388, 11:27 am

ااااا من املام عالیه اون اشتباهی دستم به بالایی خورده به جای "س"!!!!!!!
تصویر

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » شنبه 19 دی 1388, 2:14 pm

نــــــــــــــــــــــــــرســــــــــــــــــی کجایـــــــی بیا که چیزی به شروع شدن سیزن 6 نمونـــــــــــــده :D :D :Hoora:
تصویر

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » یک شنبه 20 دی 1388, 7:15 am

ای خداااااااااا این احمد باز تنها شده است....یه یارِ لاستی از برایش مرحمت بفرماااااااا :D
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 5 اسفند 1388, 6:52 pm

abri نوشته شده:ای خداااااااااا این احمد باز تنها شده است....یه یارِ لاستی از برایش مرحمت بفرماااااااا :D
الهی آمین....صدق الله علی العظیم البته بسم الله الرحمن الرحیم پس من چی بیدم؟؟؟! :roll:

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

پست توسط hamideht » چهار شنبه 5 اسفند 1388, 8:04 pm

تو که سالی یه بار میای ایششششششش :D
که یک اشاره بس است

نمایه کاربر
Ahmaad