مطالب با مزه

نمایه کاربر
Paeze
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

تست هوش جهان سومی!

پست توسط Paeze » چهار شنبه 2 دی 1388, 6:37 am

یه روز چاوز رفت آمریکا. وضعیت اونجا رو که دید، و از آمریکا خوشش اومد رفت پیش اوباما و ازش پرسید: شما چکار کردین که اینقدر پیشرفت کردین؟

اوباما گفت: ببین! کارهای ما مثل کارهای شما هرتی پرتی نیست. ما وقتی می‌خوایم وزیر انتخاب کنیم، از همشون تست هوش می‌گیریم، باهوش‌ترین و به درد بخورترین اونها رو انتخاب می‌کنیم. بذار یه تست نشونت بدم.

زنگ زد به هیلاری کلینتون گفت: بیا دفتر من، کارت دارم.

اوباما به هیلاری گفت: یه سوال ازت می‌پرسم، 30 ثانیه زمان داری که جواب بدی. «اون کیه که زاده‌ی پدر و مادرته، اما برادر و خواهرت نیست؟»

چاوز هنگ کرد و توی جواب موند که یهو هیلاری گفت: خوب معلومه، خودمم دیگه!

چاوز کف کرد و سریع برگشت ونزوئلا و زنگ زد به «نیکولاس مادورو» وزیر خارجه و گفت: بیا اینجا کارت دارم!

وقتی مادورو اومد بهش گفت یه سوال ازت می‌پرسم، سه روز فرصت داری جواب بدی. وگرنه می‌فرستمت جایی که عرب نی انداخت....

بعد پرسید: «اون کیه که زاده‌ی پدر و مادرت هست، اما برادر و خواهرت نیست؟»

«مادورو» عذا گرفت که عجب سوال سخت. خلاصه رفت و هر چی فکر کرد چیزی به ذهنش نرسید.

یهو یادش افتاد بره پیش «کالین» از نخبه‌های مزدور بدبخت استکباری کشورش که سال قبل بازنشسته‌اش کردن و از اون بپرسه. به کالین گفت: بگو ببینم «اون کیه که زاده‌ی پدر و مادرت هست، اما خواهر و برادرت نیست؟»

کالین سریع گفت: خوب معلومه، خودمم دیگه!

«مادورو» کلی حال کرد و از ذوقش سریع رفت پیش چاوز، چاوز گفت: خوب بگو ببینم اون کیه؟

وزیر خارجه گفت: خوب معلومه، اون «کالینه» دیگه.

چاوز عصبانی شد و داد زد: نه احمق، نه گیج! اون هیلاری کلینتونه، هیلاری کلینتون!
پاییز هم روزی بهار بود ... مثل من عاشقی بی قرار بود

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان