جوك جديد

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

Re: جوك جديد

پست توسط hadi » یک شنبه 9 تیر 1387, 3:09 pm

ایول چه دعای باحالی ، اون گونیا هم باحال بود :lol:

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » سه شنبه 11 تیر 1387, 12:09 am

Torke mire parti ye pesare dasht halikopteri miraghside torke jav migiratesh ba RPG mizanatesh!

torke dashte doa mikarde, migofte: khodaya mara nayamorz.... migan: baba in chejo0r doa kardane? mige: akhe daram shekaste nafsi mikonam!

ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » جمعه 11 مرداد 1387, 3:35 am

lore ba zanesh davash mishe.cheragho khamoosh mikone.zanesh mige chi shode? mige javabe ablahan khamoshist

ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » جمعه 11 مرداد 1387, 9:59 pm

ترکه با دوست دخترش میره بیرون، گم می شن. دختره میگه: حالا چی کار کنیم؟ ترکه میگه: تو برو خونتون، من هم یک فکری برای خودم می کنم

لره دکتر می شه، به مریضش قرص می ده می گه: یکی قبل از خواب بخور، یکی قبل از بیدار شدن

مگسه دور سر ترکه داشته وز وز مي کرده، ترکه مي گه: برو جون مادرت، الان برامون يه جوک درست مي کن

خطبه عقد رشتي : النكاح السنتي , و بعدش خوش به حال امتي , فقط لطفا نوبتي ؛ هوي عباس آقا جلو نزن غربتي

نماز جمعه قزوین بدلیل تشکیل نشدن صف اول و دعوا بر سر صف آخر تعطیل شد

به ترکه می گن یه موجود نام ببر ؟می گه یخ . می گن یخ که موجود نیست. می گه چرا والا ما از تبریز می یومدیم تو جاده نوشته بود :یخ موجود است

ترکه میخواسته هواپیما دزدی کنه.میره به خلبانه میگه برو لندن یارو میگه نمیرم.ترکه میگه خب برو دبی ، یارو میگه نمیرم.ترکه میگه پس برو اردبیل یارو میگه نمیرم ترکه میگه بابا حد اقل بده یه بوق بزنیم

آرزوی جوجه تیغی: بغلش کنن. آرزوی پاندا: عکس رنگی بندازه آرزوی گوسفند: رو صندلی جلو وانت بشینه آرزوی خر: نمی گم داغ دلت تازه نشه

علی دایی میره خونش... به زنش میگه ....پشت ِ در کیلیده !؟ زنش میگه : خب! معلومه دیگه ....پشت در کیلیده !!!! میگه: نه بابا میگم کی لیده !؟

به ترکه میگن بابات مرده میگه نه بابا اصلا امکان نداره, میگن والله مرده, ترکه میگه تا حالا اصلا سابقه نداشت

يه روز يه ترکه يه 20 تومني پيدا ميکنه که وسطش سوراخ بوده .. ميگه : اي بابا ، اينم از شانس من وسطش گوشه نداره

به ترکه میگن: چرا همش داری دور میدوون با ماشینت میچرخی؟می گه: راهنمام گیر کردهي

يه آمريكاييه مي خواد حال اردبيليه رو بگيره ميبرتش امريكا بهش ميگه زمين رو بكن اونم مي كنه. بعد از ده متر كندن ميرسن به يه سيم. امريكاييه ميگه اين يعني ما صد سال پيش تلفن داشتيم. تركه ميگه حالا تو بيا بريم اردبيل. اونجا بهش يه بيل ميده ميگه بكن صد متر مي كنن به هيچي نميرسن تركه ميگه اين يعني ما صد سال پيش موبايل داشتيم

ترکه چاق بوده میخواسته ماشین پژو 206 بخره. میره پشت فرمان بشینه ماشین رو امتحان کنه، میبینه جا نمیشه، میاد پایین به یارو فروشنده میگه: این ماشین که یک کمی تنگه، یک شماره بزرگتر، پژو 207 ندارین؟

قزوينيه ميره جبهه، آمار شهيدا زياد ميشه. ميرن تحقيق مي*بينند خمپاره كه مياد هيچكس نميخوابه رو زمين

ترکه از اردبیل با ماشین میاد تهران و بر مي گرده. دوستش ميپرسه راحت رفتي و اومدي؟ ترکه ميگه: والا موگع رفتن که خوب بود، اما موگع برگشتن، گردنم تا اينجا خشك شد :lol:

ترکه داشته تو جاده میرفته یهو ماشینش منحرف میشه میره تو خاکی. میگه: یا حضرت عباس ماشینمو دادم دست تو! حضرت عباس میگه: غلط کردی، چرا تو اسفالت نمیدادی دستم :lol:

دوست دختر لره بهش ميگه:اگه توجه كني ميبيني كه نگاهم باهات حرف ميزنه.لره ميگه:اينقدر پلك نزن،صدات قطع و وصل ميشه

يك ضرب المثل رشتي هست که ميگه رسيدي خونه بزن تو گوش زنت تو نميدوني براي چي زدي ولي اون ميدونه براي چي خورده

از ترکه می پرسن: اگه گفتی کی به همه محرمه؟ یک خورده فکر میکنه میگه: سوپر مارکت سر کوچه! میگن: چرا؟میگه: چون به همه شیر میده

لره توي جبهه بيسيم چي بوده زنگ ميزنه ميگه : آقا 5 تا عراقي دستگير كردم بيايد ببريد ميگن خودت بيار .... ميگه نه شما بياين اينا نميذارن من بيام
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ترکه ميره خواستگاری. ازش می پرسن چه كاره ای؟ روش نميشه بگه قصاب، ميگه لوازم يدكي گوسفند دارم

از يه ترکه مي پرسن دوست داري توي تاکسي با کي بشيني؟ ميگه با يه دختر خوش قد و بالا وخوشگل و قد بلند با نامزدش. ميگن واااا اخه براي چي بانامزدش ؟ ميگه اخه ميچسبن به هم جا براي من باز مي شه

لره به پسرش شک می کنه، بهش می گه: ها کن ببینم. پسرش ها می کنه. لره می زنه تو گوشش می گه: کره خر! دختر بازی می کنی؟

قدرت ديد خانومها :يه تار مو را روي كت شوهرشون مي بينند اما چراغ تير برق كوچه شون را هنگام رانندگي نمي بینند
تصویر

نمایه کاربر
gemini
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط gemini » یک شنبه 13 مرداد 1387, 9:37 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

احمد تو این همه جک یه جا بلد بودی و رو نمی کردی! :D
ولی من سر بر آسمان خواهم داشت
تا چشم بر نور بگشایم.

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » یک شنبه 13 مرداد 1387, 10:57 am

آره من می ذارم جمع شن که یه دفعه بیام بترکونمتون :D
تصویر

نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » شنبه 19 مرداد 1387, 4:53 am

be yaroo migan sureye tohid o tafsir kon. mige:nemidonam khoda ghofl o dade be ahad .ahad dade be samad. samad ghoflo borde nayavorde kofre ahad o daravorde
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

پست توسط Nersi » شنبه 19 مرداد 1387, 11:42 am

Ahmaad نوشته شده:آره من می ذارم جمع شن که یه دفعه بیام بترکونمتون :D
:D

حواست باشه خودت نترکی!!!! :lol:

من خیلی باحال جک میگم!!! مشهورم تو جک گفتن!!! تا میام جک رو تعریف کنم یاد ته جک میافتم دیگه خندم می گیره بعد چشمام قده یه عدس میشه دنیا برام تار میشه همه رو تار می بینم :P دیگه به ته جک نمی رسه می خندم به طوری که بنفش میشم :P بقیه از خندیدن من می فهمن جکه خیلی خنده داره اون ها هم شروع میکنن به خندیدنتصویر تصویر تصویر
سپس از سازمان مربوطه میان هممونو جمع می کنن می برن!!! :D
-----> :)

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » شنبه 19 مرداد 1387, 9:29 pm

Nersi نوشته شده:
Ahmaad نوشته شده:آره من می ذارم جمع شن که یه دفعه بیام بترکونمتون :D
:D

حواست باشه خودت نترکی!!!! :lol:

من خیلی باحال جک میگم!!! مشهورم تو جک گفتن!!! تا میام جک رو تعریف کنم یاد ته جک میافتم دیگه خندم می گیره بعد چشمام قده یه عدس میشه دنیا برام تار میشه همه رو تار می بینم :P دیگه به ته جک نمی رسه می خندم به طوری که بنفش میشم :P بقیه از خندیدن من می فهمن جکه خیلی خنده داره اون ها هم شروع میکنن به خندیدنتصویر تصویر تصویر
سپس از سازمان مربوطه میان هممونو جمع می کنن می برن!!! :D
آره آره! :lol: یادمه! :lol: :lol: احب

من یه بار که مدرسه بودم اینطوری شدم! اون موقع هایی که جک " یه یارو با پسرش می رن دزدی.. سر و صدا می شه و صاحبخونه بیدار می شه! اینا فرار می کنن صاحبخونه هم می افته دنبالشون و همینطوری که دنبال شونه داد می زنه: پدر سگ وایستااااا!!! پسره می ایسته می گه بابا تو برو منو شناختن" تازه اومده بود :lol: سر کلاس بیکار بودیم معلمه گفت بیاین جک بگین! تازه از ورزش برگشته بودیم فکر کنم که خلاصه خسته بودم خوصله نداشتم به دوستم گفتم برو اینو بگو! :lol: آقا این بدخته اولین بارش بود می شنید بعد روفته بود پی تخته داشت می خندید فقط :lol: :lol: یه کلمه می گفت و 2 دقیقه می خندید! آخر سر کسی از جک چیزی نفهمید و از خنده هاش فهمیدن جک باحالی بوده! :lol:
تصویر

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

Re:

پست توسط saviola » یک شنبه 3 شهریور 1387, 7:35 am

يه پسر خاله داره اين احمد (مصطفي)
خيلي باحال ميخنده خداييش!!
سر كلاس هر وقت جك ميگفتن من بيشتر با خنده مصطفي حال ميكردم تا جكه! :D

آقاي اميري رو يادت هست احمد معلم فيزيك؟؟
45 دقيقه جك ميگفت 15 دقيقه استراحت 15 دقيقه هم درس ميداد :lol:

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » پنج شنبه 14 شهریور 1387, 5:07 pm

Dear Reciever ,
You have just recieved a "TURKISH VIRUS"!!!
Since we are not so technologically Advanced in Ardebil,
this is a manual virus.
Please delete all your information on your computer
and
send this message to every one you know!
thankyou for helping me,
gazanfar Hacker!
تصویر

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

Re:

پست توسط hamideht » جمعه 15 شهریور 1387, 12:30 pm

چه میکنه این احمد :lol:
بیا ، و ظلمت ادراک را چراغان کن
که یک اشاره بس است

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » شنبه 16 شهریور 1387, 7:52 pm

ما مخلصیم :D
تصویر

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

Re:

پست توسط hamideht » جمعه 22 شهریور 1387, 7:18 pm

آقایی داداش :lol:
بیا ، و ظلمت ادراک را چراغان کن
که یک اشاره بس است

pedram
تازه اولاشه
تازه اولاشه

Re:

پست توسط pedram » یک شنبه 26 آبان 1387, 8:33 pm

يه روز يه تركه پري دريايي مي بينه عاشقش مي شه ميگه واي تو چه قد خوشگلي زن من مي شي پري ميگه آخه من كه آدم نيستم تركه ميگه فكر كردي من آدمم!!!!!!!!!!!! :D :wink:

pedram
تازه اولاشه
تازه اولاشه

Re:

پست توسط pedram » یک شنبه 26 آبان 1387, 8:39 pm

پنج فحش عمده ترك ها : از جلوي چشمام خفه شو!! 2- فكر كردي فقط خودت خري؟!-3- صداتو واسه من داد نزن!! 4- كسي با تو زر نزد!! 5- وقتي با من صحبت مي كني دهنتو ببند !!!! :D :D

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » یک شنبه 3 آذر 1387, 8:03 pm

قانون ۶ نیوتن
اگر در مشاجره با یه لر ،
لر فرار کرد شما هم فرار کنید ،
چون رفته سنگ بیار

ye rooz ye lore, mire pishe ahmadi nejad, behesh mige: "bebinam vaghean in shekli hasti ya maro gerefti??" haha.gif

يه روز غضنفر رو به جرم دزدي مي برن دادگاه قاضي ميگه خجالت بکش اين دفعه ي چهارمته که مياي دادگاه. غضنفر به قاضي ميگه تو خجالت بکش که هر روز اينجايي !

به یک ترکه دوتا انگشت نشون میدن، میگن: این چند تاست؟ میگه: کدوم یکی!؟

قطعه‌ای از شاهكار ادبی یک ترک

شب بود و خورشيد به روشنی مي‌درخشيد،
پيرمردی جوان،
يكه و تنها با خانواده‌اش
در سكوت گوش‌خراش خيابان
قدم‌زنان ايستاده بود

ترکه می ره مجلس عزا می خواسته دلداری بده میگه مرگ حقه رضا خان با اون عظمتش مرد. نادر شاه با اون ابهتت مرد بابای تو که گوز اونا هم حساب نمیشد

بچه اصفهاني از باباش سئوال ميكنه بابا چرا ما هم مثل مردم با كشتي سفر نمي كنيم ؟ باباش ميگه خفه شو شناتو بكن

يه نفر به يه تركه ميگه آقا كبريت داري؟ تركه دو دستي ميزنه به سينشو همينجوري مياد تا كمرش (تريپ دنبال كبريت گشتن) ميگه : نه ولي عجب بدني دارم

يه بسيجي به اسمان نگاه ميكنه ميبينه ستاره ها
چشمك ميزنند .
ميگه :استغفر الله

مادره به بچش ميگه : مي دونم موهاي خواهرت رو كشيدي شيطونه گولت زد.
بچه هم ميگه :آره ولي لگدي كه تو دلش زدم ابتكار خودم بود

Torke touye ye estakhr, touye Amrica dashteh khafeh mishode, dad mizaneh: Help Help, I shut up

be torke migan age bekhay englisy be kasi begi bia inja chi migi ? torke mige : behesh migam come here ,, migan age bekhay begi boro onja chi migi ? torke mige miram onja migam come here!!

khanoom ha 3 chiz ro nemitonan tahammol konan: 1. Bedunan Ke Morede Tavajohan ! 2 . Bedunan Ke Morede Tavajoh Nistan ! 3. Nadunan Morede Tavajoh Hastan Ya Na !!!! :lol: :lol: :lol:

آلبوم جديد شجريان :
1- صاحبدلان بايد برقصن
2- ساقي تو ديگه کي هستي
3- مرغ سحر (ريميکس)
4- هي نگار کجا کجا
5- غم مخور فداي سرت
6-ستارمو با خودت نبر

بچه: مامان اون آقا کچله رو ببين!
مامان: هيس، ميفهمه.
بچه: اه، مگه تا حالا نفهميده

به غضنفر ميگن: انگيزت چيه هر سال كنكور ميدي؟ ميگه: والا به خاطر سانديس و كيکي که موقع امتحان مي‌دن
تصویر

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

Re:

پست توسط saviola » چهار شنبه 20 آذر 1387, 10:43 am

غضنفر زنگ میزنه ثبت احوال میگه ببخشید اونجا ثبت احواله؟؟؟
میگه بله بفرمایید!!

میگه من امروز حالم خوبه لطفا ثبتش کنین!! :D :P

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 5 اسفند 1387, 10:54 am

بنا بر خبر پرتاب ماهواره ي اميد، نيروي انتظامي اعلام کرد: بزودي براي کنترل روابط ميان اميد و زهره يک فروند سفينه ي گشت ارشاد به فضا خواهيم فرستاد :lol: :lol: :lol:
تصویر

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

Re:

پست توسط hadi » چهار شنبه 7 اسفند 1387, 1:52 am

سازمان فضايي ايران اعلام كرد اگر از اين به بعد ماهواره اي به فضا بفرستيم گه ميخوريم به ملت بي جنبه چيزي بگيم :lol: :lol:

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان