پيام تسليت

ارسال پست
نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » یک شنبه 9 دی 1386, 9:42 am

تصویر

آيدين نيكخواه بهرامي" بسكتباليست ملي پوش ايران، صبح روز جمعه بر اثر سانحه رانندگي چشم از جهان فرو بست.

به گزارش ايرنا، بازيكن تيم بسكتبال صباباتري تهران همراه با نامزدش صبح روز جمعه در مسير جاده تهران چالوس با خودروي شخصي‌اش بر اثر برخورد با گارد كنار جاده ، دچار سانحه شد و هردو در دم جان باختند.

"نيكخواه بهرامي" از سن ‪ ۱۶‬سالگي تا كنون در تيم‌هاي بسكتبال نوجوانان، جوانان و تيم ملي حضور داشت و تابستان امسال به همراه تيم ملي در مسابقات جام ملت‌هاي ‪ ۲۰۰۷‬آسيا كه در ژاپن برگزار شد، توانست سهميه المپيك را براي بسكتبال كشورمان دريافت كند.

پيكر "آيدين نيكخواه بهرامي" بازيكن تيم ملي بسكتبال ايران ساعت ‪۹:۳۰‬ روز شنبه از مجموعه ورزشي شهيد شيرودي تهران ، تشييع ‌شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، پيكر بازيكن شايسته بسكتبال كشورمان با همكاري فدراسيون بسكتبال و باشگاه صباباتري و به دستور "علي كفاشيان" دبير كميته ملي المپيك قرار است در قطعه قهرمانان و نام آوران بهشت زهراي تهران به خاك سپرده شود.

"آيدين نيكخواه بهرامي" ‪ ۲۶‬ساله برادر "صمد نيكخواه بهرامي" از اعضاي تيم ملي بسكتبال كشورمان بود كه با قهرماني در مسابقات آسيايي ژاپن جواز حضور در بازي‌هاي المپيك پكن را به دست آورده بود.
تو این بازیا صمد 117، آيدين 107 و حامد حدادي 102 امتياز براي تيم‌ملي ايران بدست اوردن.

آیدین ، صمد ، حامد حدادی ، جابر و چنتا دیگه که الان اسمشون یادم نیس وقتی سوم دبیرستان بودیم برا مسابقات غرب اسیا اومدن کویت!
یادمه اون سال نایب قهرمان شدن بچه ها!

اون موقع فکر کنم شماره 10 میپوشید!

من به عنوان کسی که هم دوستش داشتم هم بازیش رو قبول داشتم درگذشت آیدین و نامزدش رو به همه اونایی که مثل من دوستش داشتن تسلیت میگم!!

نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » یک شنبه 9 دی 1386, 4:13 pm

آخه چرااااااااااا :cry: :cry: :cry:
خدا جون منو گذاشتی رفتی اونو کشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

Re: پيام تسليت

پست توسط hadi » شنبه 21 اردیبهشت 1387, 3:20 pm

من هم از همین جا به نوبه خودم قطعی شدن سر مربیگری علی دایی رو به همه مردم شهید پرور ایران ، نخسوزن بچه های سایت تسلیت عرض میکنم :D

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

نمایه کاربر
josef
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re: پيام تسليت

پست توسط josef » شنبه 21 اردیبهشت 1387, 4:56 pm

منم به نوبه خودم تسليت ميگم!
روحشان شاد باد :(
می دانی ؟!!! همه چیز تازه اش خوب است .. جز تازه فهمیدن _ که گاه دیر است و گاه بسیار دیر _ گاه گران تمام می شود و گاه بسیار گران ..........گاهی حتی به قیمت: " بفهم و بمیر " !!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان