اخبار ورزشي

ارسال پست
نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » یک شنبه 22 مهر 1386, 6:27 am

* دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس ساعت 30/15 دقیقه امروز با قضاوت گونزالس اسپانیایی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

* مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از امروز با حضور تیم ملی کشورمان در کره جنوبی آغاز خواهد شد.

* قرار است در صورت صدور روادید تیم ملی بوکس ایران امروز به مسابقات قهرمانی جهان در شیکاگو آمریکا اعزام شود.
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » یک شنبه 22 مهر 1386, 8:51 am

شصت و سومین دربی دو تیم پرسابقه ی استقلال و پرسپولیس امروز برگزار می شه ... یک بازی جنجالی و پرحاشیه که هیجان قبل از بازی همیشه چند برابر هیجان خود بازی است و کمتر دارای بار فنی یک دربی واقعی شبیه آنچه در ایتالیا و اسپانیا و سایر کشورها شاهدیم بوده است!

اما این بازی تا دلتان بخواهد جنجال و حاشیه دارد که به اندازه چند هفته خوراک مناسبی برای روزنامه های ورزشی خواهد بود
از کری های قبل بازی یاغی های دو تیم گرفته تا ضیافت شام قبل از بازی از شب خوابیهای طرفدارای شهرستانی در کنار استادیوم گرفته تا خورد شدن شیشه ی اتوبوس ها ...!!!

( قرمزته دات کام )

افشین قطبی گفت: در تاريخ فوتبال اين موضوع به همگان ثابت شده است كه جايگاه تيم‌ها در داربي هيچ اهميتي ندارد و اين مسابقه شرايط خاص خود را مي‌طلبد. افشين قطبي در حاشيه‌ي ضيافت جمعه شب پرسپوليس اظهار كرد: مقابل استقلال احساسي بازي مي‌كنيم اما، آن را به كنترل خود در خواهيم آورد. چون تيمي كه در داربي احساسات خود را مهار نكند بازنده بازي است.

وي با اشاره به اين كه در داربي ابتدا به نتيجه فكر مي‌كنيم و سپس به بازي زيبا تاكيد كرد: در اين مسابقه نتيجه‌گرايي در اولويت بازي زيباست. اما، بر خلاف بعضي از مربيان كه حاضر به پيش بيني بازي‌هاي خود نيستند، با اطمينان مي‌گويم كه پرسپوليس برنده داربي خواهد بود.
سرمربي پرسپوليس با متفاوت دانستن داربي ايران با ساير نقاط جهان گفت: احساس مردم ايران در داربي نسبت به ساير مردم جهان متفاوت است. زيرا هواداران از همان هفته‌هاي ابتدايي با من در رابطه با داربي و شكست استقلال صحبت مي‌كردند.

قطبي در خصوص احساس خود از اولين تجربه داربي ايران خاطر نشان كرد: هر چند بازي مقابل استقلال نخستين تجربه‌ام خواهد بود اما، اين براي اولين بار نيست كه در داربي شركت مي‌كنم. طي سال‌هاي گذشته در چند داربي مهم آمريكا و كره جنوبي حضور داشتم و حتي در يكي از مهمترين داربي‌هاي كره، 10 نفره تيم حريف را شكست داديم.

وي در خصوص تيم استقلال يادآور شد: هر چند كه اين تيم تاكنون بدشانسي آورده اما، زيبا بازي مي‌كند و اگر در ميدان به آنها فضا بدهيم ما را شكست مي‌دهند.

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: براي حجازي نيز احترام زيادي قائل هستم. وي در ايران يك شخصيت اسطوره‌اي دارد و هر فوتبال دوستي مي‌داند كه حجازي يكي از بهترين دروازه‌بانان ايران بوده است.

قطبي در خصوص تركيب پرسپوليس مقابل استقلال افزود: اين مسابقه نفرات خاص خود را مي‌طلبد؛ هنوز تصميم نگرفته‌ام كه چه كساني در تركيب تيم قرار بگيرند.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه آيا فكر نمي‌كنيد شما و بازيكنان پرسپوليس مغرور شده باشيد به خبرنگار ايسنا گفت: تاكنون كه اين اتفاق نيفتاده است. ولي اگر بازيكنانم مغرور شده باشند خودم آنها را اصلاح مي‌كنم، با تعويض به جاي بازيكنان و صحبت با آنها اين مشكل برطرف مي‌شود.

سرمربي پرسپوليس درباره شايعات اخير مبني بر دلخوري از نيكبخت تاكيد كرد: من از هيچ كسي ناراحت و دلخور نيستم. همه بازيكنانم را دوست داشته و به تيمم اطمينان دارم.

وي در پايان در رابطه با سيستم بازي پرسپوليس گفت: سبك بازي پرسپوليس با ساير تيم‌ها متفاوت است. با اين سبك بازي حريفان را مجبور به تغيير سيستم مي‌كنيم.

گزارشی از مراسم جشن مشتركي كه توسط تعاوني‌اعتباري شهر ترتيب يافته بود و استقلالي‌ها به دلايلي نامشخص در اين مراسم حضور نيافتند. این مراسم در روز جمعه ، 20 مهر ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد. استقلالی ها به بهانه شرکت در کمپ در این مهمانی حاضر نبودند.

فیلم ضیافت دیشب!!

http://www.ghermezeteh.com/joomla/image ... Stream.wmv

به امید پیروزی تیمی که حقش باشه!! :D

[/url]

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » دو شنبه 23 مهر 1386, 8:54 am

تصویر

اشکان دژاگه بازیکن ایرانی الاصل تیم زیر 21 سال آلمان گفت که با تیم رژیم غاصب صهیونیستی (همون اسرائیل) بازی نمیکنه!

اشکان گفت که این کار رو به خاطر خانوادش کرده!

با این کاری که کرد یکی دو سال دیگه مطمئن باشید تو تیم ملی ایران میبینینش!

نمایه کاربر
ATOSA
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط ATOSA » دو شنبه 14 آبان 1386, 9:18 am

چرا دیگه اخبار پخش نمیشه :shock:

من هربار اینجا سر میزنم ولی هیچ پست جدیدی وجود نداره :x :x
هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است.
پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » دو شنبه 14 آبان 1386, 10:06 am

میاین شما!!؟؟ :D

خوبه!

خب!
اخرین خبر!!!

ناصر حجازی سرمربی تیم استقلال تهران از کارش برکنار و فیروز کریمی سرمربی تیم استقلال اهواز سرمربی تیم استقلال شد!!!

تصویر

خدانگه دار آقای حجازی!!

:D

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » دو شنبه 14 آبان 1386, 10:11 am

میاین شما!!؟؟ :D

خوبه!

خب!
اخرین خبر!!!

ناصر حجازی سرمربی تیم استقلال تهران از کارش برکنار و فیروز کریمی سرمربی تیم استقلال اهواز سرمربی تیم استقلال شد!!!

تصویر

پس از پايان نشست امروز هيات مديره‌ي باشگاه استقلال "فيروز كريمي" به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب شد.

"هاشم ساعدي" سخنگوي باشگاه استقلال تهران پس از پايان نشست هيات مديره گفت: هيات مديره اختيار هرگونه تغيير و يا انتخاب سرمربي تيم را به علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه واگذار كرده بود كه فتح الله زاده نيز در نشست امروز پس از بررسي تمام جوانب فيروز كريمي را به عنوان سرمربي جديد استقلال منصوب كرد.

تصویر

همچنين ناصر حجازي سرمربي پيشين استقلال به عنوان مدير فني باشگاه استقلال منصوب شد.

امير قلعه نويي نيز يكي از گزينه‌هاي هيات مديره براي هدايت تيم استقلال بود.

:D

نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » دو شنبه 14 آبان 1386, 8:49 pm

خوب شد!
من هیچ از این آقای حجازی خوشم نمیاد :P
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » سه شنبه 15 آبان 1386, 1:37 am

هنوزم هس!
مدیر فنیه فقط!
ینی در آستانه شوت شدن!! :D

استقلال باز هم رفت تو حاشیه!! :lol:

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » سه شنبه 15 آبان 1386, 1:43 am

بعله!!

تیم سپاهان امروز در فینال جام قهرمانان آسیا در اصفهان به مصاف تیم اوراوای ژاپن خواهد رفت!!

بازی برگشت چهار شنبه هفته آینده در ژاپن خواهد بود!!

تصویر

با آرزوی موفقیت برا تیم سپاهان!!! :D

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » شنبه 26 آبان 1386, 2:42 am

تیم سپاهان نایب قهرمان آسیا شد!!

:P

بازم هم خوبه!
هر چند!
اونقدر خوب بازی کرد که مستحق قهرمانی باشه!!!
سید صالحی هم با اینکه فقط 3 - 4 بازی کرده بود با 5 گل به همراه Mota joao از اوراوا ردز آقای گل شد!

زنده باد سپاهان!!

تصویر

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان