ماه تولد

مطالب جالب ادبي فارسي و انگليسي
نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

Re: ماه تولد

پست توسط abri » یک شنبه 16 تیر 1387, 3:40 pm

مرسی نرسی خاله خرسی! :D
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

پست توسط Nersi » چهار شنبه 19 تیر 1387, 2:12 pm

hadi نوشته شده:مهر چون همه زوایای شحصیتیش مثبته نزاشتی که بقیه ماهها ضایع نشن؟ :D
آرههههههه،تو از کجا فهمیدی!!!!!! :lol: همون که سمیه گفت دلیلش بود و بس :D

خواهش می کنم ابری جونم :wink:
پیوست ها
mehr.jpg
mehr.jpg (18.58 کیلو بایت) مشاهده 9648 مرتبه
mehr1.jpg
mehr1.jpg (19.9 کیلو بایت) مشاهده 9649 مرتبه
-----> :)

نمایه کاربر
gemini
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط gemini » دو شنبه 24 تیر 1387, 4:32 am

دستت درد نکنه عزیزم :)

مال ماه تولد منم بزار لطفا :)
اون یکی که خیلی داغون بود، فکر کنم با خردادی ها یه خصومتی داشته! :(
ولی من سر بر آسمان خواهم داشت
تا چشم بر نور بگشایم.

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

پست توسط hamideht » سه شنبه 25 تیر 1387, 6:57 pm

Ahmaad نوشته شده:خلاصه ای از حقیقت های غیر قابل انکار درباره من! 8)
چیزهایی که نرسی ملقب به مریم از عمد پنهان کرده بود!!!!!!

جناب احمد دچار خودشیفتگی حاد شدند :roll:
دیگه امیدی نیست

طفلکی الویه خیلی دوست داشت :D
بیا ، و ظلمت ادراک را چراغان کن
که یک اشاره بس است

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

پست توسط hamideht » سه شنبه 25 تیر 1387, 6:59 pm

با تشکر از نرسی عزیزم
باید بگم که من تیری ای هستم که یک قران پس انداز تو جیبم بند نمیشه :oops: و این خیلی بده :cry:
که یک اشاره بس است

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 26 تیر 1387, 2:22 pm

gemini نوشته شده:دستت درد نکنه عزیزم :)

مال ماه تولد منم بزار لطفا :)
اون یکی که خیلی داغون بود، فکر کنم با خردادی ها یه خصومتی داشته! :(

:D آخه اینم توش بد نوشته که....اشکال نداره من که می دونم تو خوش قولی :P بعدم به هر حال هر ماهی یه عیبی داره یه حُسنی..... :)
پیوست ها
untitled.jpg
untitled.jpg (19.29 کیلو بایت) مشاهده 9604 مرتبه
ttt.jpg
ttt.jpg (20.81 کیلو بایت) مشاهده 9602 مرتبه

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 26 تیر 1387, 2:25 pm

hamideht نوشته شده:با تشکر از نرسی عزیزم
باید بگم که من تیری ای هستم که یک قران پس انداز تو جیبم بند نمیشه :oops: و این خیلی بده :cry:
خواهش می کنم عزیزم :)

آخییی تو هم تیر ماهی هستی،پس خیلی باحالی(یه تیر دو نشون) :D همه تیر ماهی ها رو ایول تصویر
اینکه پول تو جیبت بند نمیشه به خاطر اینکه تیر ماهی ها خیلی به خودشون اهمیت میدن هم خوش خوراک هستن هم خوش پوشن،جدی میگم!!! اینو من نمیگن ملت میگن :lol:
البته تیر ماهی ها محاسن دیگه ای هم دارن ولی به علت اینکه روحیه بقیه بچه های سایت تضعیف می شه از گفتن اون خودداری می کنم :lol:

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

پست توسط hamideht » جمعه 28 تیر 1387, 7:13 pm

Nersi نوشته شده:
hamideht نوشته شده:با تشکر از نرسی عزیزم
خواهش می کنم عزیزم :)

آخییی تو هم تیر ماهی هستی،پس خیلی باحالی(یه تیر دو نشون) :D همه تیر ماهی ها رو ایول تصویر
اینکه پول تو جیبت بند نمیشه به خاطر اینکه تیر ماهی ها خیلی به خودشون اهمیت میدن هم خوش خوراک هستن هم خوش پوشن،جدی میگم!!! اینو من نمیگن ملت میگن :lol:
البته تیر ماهی ها محاسن دیگه ای هم دارن ولی به علت اینکه روحیه بقیه بچه های سایت تضعیف می شه از گفتن اون خودداری می کنم :lol:
قربونتون برم با اینهمه فضایل :D
حسود بترکه ایششششششششششش :lol:
که یک اشاره بس است

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

Re:

پست توسط Nersi » دو شنبه 4 آذر 1387, 6:27 pm

سنگهای مخصوص ماه تولد شما !!

فروردین(بره)
الماس یکی از گرانبهاترین و زیباترین سنگهای موجود در طبیعت است که با متولدین فروردین ارتباط بیشتری برقرار می کند. این سنگ اعتماد به نفس را افزایش می دهد و احساس شکست ناپذیری را در انسان تقویت می کند. الماس یکی از قدیمی ترین سنگهای موجود در طبیعت است که خاصیت تصفیه کنندگی دارد و مخصوصأ روی کارکرد کلیه ها و مثانه اثر مثبتی می گذارد. علاوه بر آن کارائی و قدرت سنگهای دیگر را هم افزایش می دهد. فراموش نکنید متولد هر ماهی که هستید و از هر سنگی استفاده می کنید، افزودن الماس را به گردنبند خود از یاد نبرید.
اردیبهشت(گاو)
سنگ متولدین اردیبهشت ماه، زمرد است. زمرد از زمان خیلی دور به عنوان سنگ درمانی به کار می رفته است. یکی از مهمترین ویژگی های زمرد این است که روح و جسم را با هم متعادل می کند. این سنگ روی تیروئید و تصلب شرائین اثر می گذارد و در مورد بیمارانی که پارکینسون دارند یا مبتلا به صرع هستند ، روند درمان بیماری را بهبود می بخشند. زمرد فشار خون و بیماری قلبی را نیز کنترل می کند. در زمان های گذشته برای درمان بچه های کوچک هنگامی که به تب مبتلا می شدند، از زمرد استفاده می کردند. این سنگ ادراکات شهودی را افزایش می دهد و در ایجاد نبوغ تأثیر می گذارد. یوگی ها و کسانی که مدیتیشن می کنند معتقدند که همراه داشتن زمرد آنها را زودتر به تمرکز می رساند.

خرداد(دو پیکر)
مروارید، سنگ اختصاصی متولدین خرداد ماه است. به مروارید، داروی جادوئی نیز می گویند. این سنگ روی اعصاب و کلیه ی عضلات اثر مثبت می گذارد و بیماری های ناشی از کمبود کلسیم را برطرف می کند. مروارید نیروی حیات را افرایش می دهد و ضداضطراب عمل می کند. علاوه بر آن همراه داشتن مروارید باعث میشود قوی ابتکار شما بهتر عمل کند و خلاقیت تان افزایش یابد.

تیر(خرچنگ)
سنگ متولدین نخستین ماه تابستان ( گارنت) است که به رنگ تیره و شبیه یاقوت قرمز در طبیعت دیده می شود. گارنت سنگ حامی مسافرینی است که با کشتی سفر می کنند. این سنگ برای استحکام دیواره های سرخرگ، تقویت چشم و درمان سرطان در مراحل اولیه ی آن کارائی دارد. اثرات این سنگ میان زنان بیشتر نمایان می شود. گارنت بیماری های زنان را بهبود می بخشد.

مرداد(شیر)
پریدوت و اونیکس سنگهای متولدین مرداد ماه هستند. اونیکس سنگی شبیه عقیق است که به رنگ سیاه یافت می شود . این سنگ برای درمان اعتیاد مورد مصرف قرار می گیرد. به نظر می رسد از آنجا که اونیکس اعتماد به نفس و دلگرمی را افزایش می دهد، از گرایش افراد به سوی اعتیاد می کاهد. اونیکس روی سیاهرگ ها و مفاصل بخصوص در افرادی که دچار نقرس هستند اثر مثبت می گذارد و از لحاظ روانی موجب ازدیاد هماهنگی روحی انسان می شود.

شهریور(خوشه)
یاقوت کبود، سنگ مخصوص متولدین شهریور ماه است. این سنگ دارای خاصیت شفابخشی است و روی سلولهای پوست، مو و ناخن اثر می گذارد. یاقوت کبود از ریزش مو جلوگیری می کند و سیستم عصبی را بهبودی می بخشد. این سنگ درد را کاهش می دهد و برای بیماری های مزمنی مثل روماتیسم و نقرس اثر مثبت دارد. علاوه بر آن برای درمان سرگیجه و جلوگیری از خونریزی زخمها به کار می رود.

مهر(ترازو)
متولدین مهر ماه می توانند از سنگهای مونستون و اوپال استفاده کنند. مونستون دارای چندین رنگ است. سفید مایل به آبی، مایل به سبز و مایل به صورتی آن در طبیعت یافت میشود. مونستون سنگی است که روی اختلالات هورمونی تاثیر مثبتی دارد، بخصوص شیر مادران را افزایش می دهد. این سنگ روی تیروئید هم اثر مثبت دارد و باعث می شود موانع احساسی شخص از بین برود. اوپال از خانواده ی عقیق و سنگی است که در کشور استرالیا به دست می آید. این سنگ روی التهابات روده و معده موثر است و بر جریان خون تاثیر می گذارد . از این سنگ به عنوان طلسم خوشبختی نیز یاد شده است. در گذشته مرسوم بوده که از اشخاص مبتلا به افسردگی، درخواست می کردند به اوپال سیاه نگاه کنند، چون اعتقاد داشتند این کار افسردگی آنها را از بین می برد.

آبان(کژدم)
سیترین و یاقوت قرمز سنگهای متولدین این ماه هستند. یاقوت قرمز برای بیماری های ویروسی و اپیدمی، همچنین درمان تب مفید است. این سنگ بی حسی و رخوت را از بین می برد و از زایمان زودرس جلوگیری می کند. یاقوت قرمز ایمنی بدن را افزایش می دهد و از لحاظ روانی هم باعث رهایی از وابستگی های روانی میشود. از زمان قدیم متداول بوده که به زوجهای جوان توصیه می شده این سنگ را برای وفای بیشتر نسبت به شریک زندگی خود به گردن بیاویزند.

آذر(کمان)
سنگ فیروزه به متولدین آذرماه تعلق دارد. از سنگ فیروزه به عنوان سنگ حامی یاد شده است. معروف است که در اروپا، خلبانان و مهمانداران هواپیما برای ایمنی در سفر از فیروزه استفاده می کنند. چون این سنگ، از سقوط جلوگیری می کند. فیروزه بر روی عملکرد نادرست کبد اثر می گذارد و قدرت و دید چشم را افزایش می دهد . فیروزه ضدافسردگی است، نشاط آور است و التهاب پوستی را فرو می نشاند.
دی(بز)
نکته ی عجیبی است که متولدین دی ماه، سنگ مخصوص به خود ندارند، اما در عوض همه ی سنگها با تمام خواص شان برای آنهامفید هستند. پس آزاد هستید با توجه به علاقه و تمایل تان، هر سنگی را که می خواهید انتخاب کنید.

بهمن(دلو)
آماتیست، سنگ کریستالی بنفش رنگ است که به اضطراب پایان می دهد و مخصوص متولدین بهمن ماه است. این سنگ ضداضطراب و کابوس است و برای کسانی که بدخواب هستند یا مدام کابوس می بینند، توصیه شده است ، تجربه نشان داده است که افراد مضطرب وقتی آماتیست را با خود همراه می کنند به آرامش می رسند.

اسفند(ماهی)
متولدین آخرین ماه سال، با مرجان پیوند برقرار می کنند. مرجان از همین گیاه دریایی به دست می آید و از رنگ قرمز پررنگ، تا گل بهی و صورتی یافت می شود. چون منشا آن کلسیم است روی بیماری استخوان ها بخصوص راشیتیسم تاثیر مثبت می گذارد. مرجان برای استحکام دندان ها مفید است و انعطاف پذیری را هم تقویت می کند. متولدین اسفندی که به راحتی نمی توانند خود را با محیط وفق دهند، با همراه داشتن مرجان می توانند بر این ضعف فائق آیند.
آخرین ويرايش توسط 1 on Nersi, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 4 آذر 1387, 6:35 pm

ایول حال کردم با سنگ خودم!

یاقوت کبود ! عالیه

مرسی
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

Re:

پست توسط Nersi » دو شنبه 4 آذر 1387, 6:41 pm

Ahmaad نوشته شده:ایول حال کردم با سنگ خودم!

یاقوت کبود ! عالیه

مرسی
ایوووول منم با این امضا که گذاشتی کیف کردم،کلک امضا ه خدا رو کش رفتی. :P

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

Re:

پست توسط hadi » دو شنبه 4 آذر 1387, 7:13 pm

بازم مهريا رو عشقه :D

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

Mostafaa
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

Re:

پست توسط Mostafaa » دو شنبه 4 آذر 1387, 7:50 pm

فقط متولدییین اذر رو عشقسسسسسسسسسسسسس !!!!

راسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستیییییی من 20 اذر (4شنبه هفته بعد) تولدمه هااا کادوووو فراموش نشه لطفا :D :D

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » سه شنبه 5 آذر 1387, 6:39 am

Mostafaa نوشته شده:فقط متولدییین اذر رو عشقسسسسسسسسسسسسس !!!!

راسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستیییییی من 20 اذر (4شنبه هفته بعد) تولدمه هااا کادوووو فراموش نشه لطفا :D :D
همین چهارشنبه که داره می یاد یا بعدیش ؟
پسر تو از هر چی دو تا داری ؟؟؟ اسم دوتا تولد هم دوتا ؟؟؟؟ :lol: :lol: :lol:
تصویر

نمایه کاربر
Sheila
1% To End
1% To End

Re:

پست توسط Sheila » جمعه 8 آذر 1387, 8:22 pm

hadi نوشته شده:ایول به مهریا که همیشه بهترینن :D
خوشم مياد كه هميشه حرف حق ميزني.مهريا چيز ديگه اين
پائولو کوئیلو :

فقط وقتی ما صد در صد از مرگ خود آگاه هستیم

می توانیم صد در صد زندگی کنیم .

نمایه کاربر
Sheila
1% To End
1% To End

Re:

پست توسط Sheila » جمعه 8 آذر 1387, 8:24 pm

hadi نوشته شده:بازم مهريا رو عشقه :D
بازم ايول ايول داش هاديو :dast: ايول
پائولو کوئیلو :

نمایه کاربر
hamideht
گروه وب سايت
گروه وب سايت

Re:

پست توسط hamideht » جمعه 8 آذر 1387, 8:31 pm

تیریا دست دست :charkh: :charkh: :charkh:
که یک اشاره بس است

نمایه کاربر
Sheila
1% To End
1% To End

Re:

پست توسط Sheila » جمعه 8 آذر 1387, 8:36 pm

TNZ نوشته شده:برای این نذاشته که خجالت زده نشی :lol:
براي چي بايد خجالت زده بشه؟ماه به اين خوبي ،البته همگان نتوانند درك كنند.
پائولو کوئیلو :

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

Re:

پست توسط abri » شنبه 9 آذر 1387, 4:17 am

زمرد رو عشقه :D
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
josef
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط josef » شنبه 9 آذر 1387, 3:35 pm

abri نوشته شده:زمرد رو عشقه :D
:wink: :D
می دانی ؟!!! همه چیز تازه اش خوب است .. جز تازه فهمیدن _ که گاه دیر است و گاه بسیار دیر _ گاه گران تمام می شود و گاه بسیار گران ..........گاهی حتی به قیمت: " بفهم و بمیر " !!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان