پرزدنت اوباما!

بحث علمي آزاد
ارسال پست
نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 15 آبان 1387, 11:32 am

تصویر

نظر دوستان چیه ؟؟

باراک اوباما، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهوری ایالات متحده انتخاب شده است.

شمارش آرا در اکثر ایالت های آمریکا نشان می دهد که باراک اوباما، سناتور 47 ساله ایالات ایلینوی و نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری، توانسته است به حد نصاب دویست و هفتاد رای در کالج انتخاباتی دست یابد و بر جان مک کین، رقیب خود از حزب جمهوریخواه غلبه کند.

گزارش شده است که در این انتخابات بیش از 110 میلیون تن از رای دهندگان آمریکایی شرکت داشتند و آقای اوباما 52 درصد و آقای مک کین 47 درصد آرا را به دست آوردند.

براساس محاسبات انجام شده، انتظار می رود آقای اوباما سیصد و سی و هشت رای و آقای مک کین یکصد و پنجاه و شش رای از مجموع آرای کالج انتخاباتی را کسب کنند.

با اعلام نتیجه نهایی شمارش آرا، آقای اوباما رسما به عنوان رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده معرفی می شود و مراسم تحلیف او روز 20 ژانویه سال آینده برگزار خواهد شد.

باراک اوباما نخستین آمریکایی سیاهپوست در تاریخ این کشور است که به مقام ریاست جمهوری دست می یابد.

با قطعی شدن انتخاب باراک اوباما در این انتخابات، جان مک کین این پیروزی را به رقیب انتخاباتی خود تبریک گفت و حمایت و وفاداری خود را نسبت به رئیس جمهوری جدید ایالات متحده اعلام داشت.

منبع: http://www.bbc.co.uk/persian/world/2008 ... lect.shtml

خب ؟؟؟ شما چی فکر می کنین ؟؟؟
تصویر

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

Re:

پست توسط saviola » چهار شنبه 15 آبان 1387, 2:26 pm

خوبه!!
من که اوباما رو ترجیح میدادم!!
دیگه نمیتونن بگن رئیس جمهور ما خوشگل تره هر چند مک کین و بوش هم به خوشگلی محمود جون نبودن!! :D

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

Re:

پست توسط Nersi » چهار شنبه 15 آبان 1387, 3:16 pm

همممم به نظر من که بانمکه! :D
ولی اینو باید بدونن انرژی هسته ای حق مسلم ماست :lol: :lol:
-----> :)

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 15 آبان 1387, 4:41 pm

نفهمیدم من مسابقه زیبایی راه انداختم ؟؟ :roll:
تصویر

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

Re:

پست توسط hadi » چهار شنبه 15 آبان 1387, 6:14 pm

به نظر من که زیاد فرقی نمیکنه ، سیاست های کلی کشور آمریکا از قبل تعیین شده است و کسی نمیتونه تغییرش بده ، جزیی هاشم که برای ما آنچنان فرقی ایجاد نمیکنه :arrow:

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

Re:

پست توسط Nersi » چهار شنبه 15 آبان 1387, 6:54 pm

با نظر هادی موافقم
دارم جو می دم :P انگار حالا چند نفر نظر دادن که من با نظر هادی موافقم :lol:
خداییش برای من فرقی نمیکنه احمد که کی رئیس جمهور باشه فقط قربون دستش امریکا حمله کنه،البته قبل از حمله خبر بده که من امتحانام شروع شده باشه :D
-----> :)

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

Re:

پست توسط abri » پنج شنبه 16 آبان 1387, 2:30 am

be nazare man ham siasat haye kharejishoon hich farghi nakhahad kard
farghi nemikone ke ki raees jomhoor bashe...vase dolate amrica Israel kheili mohemme
va hazere ke be khatere amniat e israel hameye keshvaraye khavar miyane ro az beyn bebare

ama man iin moddat donbal mikardam entekhabat ro
va mosallaman Obama entekhabe behtari vase vaziyate konoonie dakhelie amricas...

man kheili delam mikhast ke Obama entekhab she
oonam bekhatere inke siah pooste(albate do ragas!)
chon ba entekhabesh shahede ye ettefaghe tarikhi bodim
inke ye siah poost...tooye keshvari ke hanuz ham ke hanuze tooye bazi az ostanhash tab'iz nejadi bidad mikone
bad az iin hame saal sakhti ke siah poost ha keshidan tooye amrica
alaan raees jomhoore keshvar shode
vaseye siah poosta be gholan its a big deal!!

hatta emrooz tooye daneshgah hameye siah poosthaye CANADAyi be ham tabrik migoftan!!
man pakhshe zendeye natayej ro mididam..va vaghti ke rasman entekhab shod o sokhanranisho tamoom kard
khonevadeye khodesh va khonevaye nakhost vazire ayande ke sefid poost hast
oomadan rooye stage va be hamdige tabrik migoftan
va vaghean baraye man sahneye kheili zibayi bod ke siah poost o sefid poost ba ham motahed bodan o shadishono ba hamdige ghesmat mikardan
hala shayad man mas'ale ro ziyadi bozorgesh kardam o bozorg jelve midam shayad ham ehsasati shodam!
ama kheli khoshhalam...garche vaziyate keshvaram kheili fargh nakhahad kard(garche obama gofte ke mozakere mikonim o az jang khabari nist)

be omide inke roozi berese ke tab'iz nejadi va ta'assob az rooye zamin paak she

(bebakhshid english typidam)
:!:
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » پنج شنبه 16 آبان 1387, 7:18 am

والله منم همین رو می گفتم که فرقی به حال ما ها نخواهد کرد! اما بازم نمی دونم چرا یهویی خوشحال شدم که این بشر رییس جمهور شد!

نمی دونم اما انگاری ته دلم امید دارم که این که سیاست امریکا تعیین شده ست و غیره دروغ باشه و این بشر واقعا صلح بیاره! یا شایدم گول تبلیغ ها و بازی های زیبای خود امریکا رو خوردم که برامون راه انداخته!
واسه من (که همونطور که گفتم شاید تاثیر تبلیغاته) اوباما یه جوری شده که انگار اومده که قوانین قبلی خود امریکا رو بشکنه و سیاستش رو تغییر بده!

بازم اگه من اشتباه کنم و شما درست بگین و سیاست امریکا از قبل تعیین شده باشه یه چیزی قطعیه!!! اونم اینه که امریکا یا همون پشت پرده ای ها تصمیم گرفتن سیاستشون رو عوض کنن.
نه به خاطر دلسوزی با من و شما! بلکه واسه اینکه دیده با سیاست فعلیش به بن بست رسیده و باید عوض شه! حالا هر کی که پشت پرده هست باید به این نتیجه رسیده باشه که باید از راه دیگه ای وارد شد! که یکی از اون ها مذاکره مستقیم با ایرانه!
حالا امیدوارم مذاکره مستقیم به ضرر منطقه تموم نشه و یه بازیه دیگه پشتش پنهون نباشه!
تصویر

نمایه کاربر
Lord Vernus
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط Lord Vernus » پنج شنبه 16 آبان 1387, 6:32 pm

BARAK OBARA TARJIH MIDAM !
CHONKE :
aval az siasathaye dakhelie amrica shoroo mikonam :
zaribehaye hokoomati baraye sathe kamdaravorde amrica ke 95% hastesh Kam mishe
Health care dorost mishe va kasayee mesle man ke 2 ta bakhie angoshtamo 1,200 dollar pool dadam kam mikone
Pool dadan be danesh amooza yekbardige piadeh mishe !
vaaaaa kheeeeeeeeeeeili chizaye dige ke mccain daghighan khast mesle g.w.bush anjam bede !

siasataye khareji :
yek seri siasathaye amrica hastesh ke ABADAN avaz nemishe !
az ghabile dast be dast dashtane esreal !
ammma barack obama siasat hash daghighan mesle bill Clinton khahad bood. jangjoo nakhahad bood va 2ta jange konooni ra be etmam miresoone !
bekhatere tamoom kardane jange aragh amrica vel kharjie BORJI 2 BILLION dollar ro ghat mikone ! in aval ghadame dorostkardane eghtedase Amrica va kole jahan hast !

BE khatere Bush Amrica va melate amrica bad nam tarin melat jahan hastan !
inam inshal dorost mishe baz !
kheili dalil dige ham hast ama sardame alan va angoshtam aroom roo keyboard tekoon mikhore .

dar zemn :
Barack obama mkheeeeeili beine in melat mahboob shod chonke ba 2 ta payam jelo omad
1- YES WE CAN
2- HOPE FOR CHANGE
Delam tange ahaaaaaaay gharibeeeee

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان