از چي خوشت مياد؟....از چي بدت مياد؟

گپ و سرگرمی اعضا
نمایه کاربر
محمود
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط محمود » چهار شنبه 19 دی 1386, 7:51 pm

من از پیاده روی خوشم میاد.
نشستن روی یه نمکت ؛ تک و تنها توی یه پارک خوشم میاد

از علی اکبر هم متنفرم :x
آخرین ويرايش توسط 1 on محمود, ويرايش شده در 0.

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

پست توسط Nersi » چهار شنبه 19 دی 1386, 7:52 pm

من،رانندگی توی شب رو خیلی دوس می دارم،اصلا شب بیرون رفتن خیلی دوست دارم مخصوصا 12 به بعد که همه رفتن خوابیدن همه جا ساکته،پیاده روی در شب.

من نشستن کنار رودخونه،تو تاریکی شب،با یه آتیش روشن،با یه قوری چایی که با هیزم آتیش درست بشه خیلی دوس میدارم.بعدشم هی زل برم به شعله های آتیش،کسی بهم هی نگه چرا زل رفتی دوس می دارم.

من دیووونگی محض خیلی دوست میدارم،یه چیز تو مایه های فیزیک محض. :D آخه دیووونگی داریم تا دیووونگی.من ریسک کردن،کل انداختن،دوست می دارم. :D :P

من دوچرخه سواری،موتور سواری،اسب سواری،قاطر سواری دوس می دارم.همشونم بلدم با گواهینامه ،بغیر از موتور که بدون گواهینامه،ولی می خوام بگیرم. :D :lol: :lol: :lol:

از توخوردنیا،که قبونه همشون بشم :D ،قارچ و گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای در حد مرگ دوس می دارم.البته لازم به توضیح است فلفل دلمه ای به همراه غذاها،نه خالی خالی! گوجه فرنگی هم اصلا مثله میوه دوس می دارم،املتشم که هلاک می باشم.انواع چیزای ترش دوس می دارم(هله و هوله).آش با جاش دوس می دارم.قهوه،چایی،خیلی دوس می دارم. :P

من عاااااااشق طبیعتم،هر جا برگ سبزی هست شوق من می شکفد.

هیجان هم خیلی دوست دارم،خیلی هیجانی هستم خیلی،قسمت هیجان مغزم کاملا داااغااانه.ارتفاع و بلندی خیلی دوس می دارم. تصویر

فیلم ترسناک با شرایط ترسناک دوست می دارم تصویر ،ولی حیف که دیگه عادی شده نمی ترسم.کارتونم که می میرم براش،مامانم میره بیرون برام می گیره،میاد می گه: بیا دخمله 24 سالم،برات کارتون گرفتم (جدی می گما). :D از فیلمای تخیلی خیلی بدم میاد،مخصوصا این ژاپنی ها که هی میرن تو هوا میان زمین.فیلم های تک بُعدی-عشقی هم بدم میاد.

تو ورزشها هم شنا خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی دوس می دارم،کوهنوردی،رزمی،دوچرخه سواری و در آخر ورزش خوااااااااب خیلی دوس می دارم. :lol: :lol:

من از همصبحتی با کسایی که اهل مطالعه هستن و فهم بالایی دارن خیلی خوشم میاد،از حرف های خاله زنکی تو مجلس زن ها بدم میاد،در این مواقع که می بینم خانم ها میزنن تو بحث انواع سرویس های طلا و چینی ها،می رم تو جمع آقایون و در مورد مسائل (اجتماعی-سیاسی-فرهنگی-ادبی-طنز-تغذیه)صحبت می کنم. :D

خب فعلا اینا بسه!!! تا تو قسمت بعدی از چیزایی که بدم میاد بگم.............. :D :P
-----> :)

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » چهار شنبه 19 دی 1386, 7:57 pm

man sms bazi ro doost daram! :D alaanam mikham vase ooni ke dosesh daram sms befrestam! :D :P

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 19 دی 1386, 7:58 pm

Nersi نوشته شده:من،رانندگی توی شب رو خیلی دوس می دارم،اصلا شب بیرون رفتن خیلی دوست دارم مخصوصا 12 به بعد که همه رفتن خوابیدن همه جا ساکته،پیاده روی در شب.

من نشستن کنار رودخونه،تو تاریکی شب،با یه آتیش روشن،با یه قوری چایی که با هیزم آتیش درست بشه خیلی دوس میدارم.بعدشم هی زل برم به شعله های آتیش،کسی بهم هی نگه چرا زل رفتی دوس می دارم.

من دیووونگی محض خیلی دوست میدارم،یه چیز تو مایه های فیزیک محض. :D آخه دیووونگی داریم تا دیووونگی.من ریسک کردن،کل انداختن،دوست می دارم. :D :P

من دوچرخه سواری،موتور سواری،اسب سواری،قاطر سواری دوس می دارم.همشونم بلدم با گواهینامه ،بغیر از موتور که بدون گواهینامه،ولی می خوام بگیرم. :D :lol: :lol: :lol:

از توخوردنیا،که قبونه همشون بشم :D ،قارچ و گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای در حد مرگ دوس می دارم.البته لازم به توضیح است فلفل دلمه ای به همراه غذاها،نه خالی خالی! گوجه فرنگی هم اصلا مثله میوه دوس می دارم،املتشم که هلاک می باشم.انواع چیزای ترش دوس می دارم(هله و هوله).آش با جاش دوس می دارم.قهوه،چایی،خیلی دوس می دارم. :P

هیجان هم خیلی دوست دارم،خیلی هیجانی هستم خیلی،قسمت هیجان مغزم کاملا داااغااانه.ارتفاع و بلندی خیلی دوس می دارم. تصویر

فیلم ترسناک با شرایط ترسناک دوست می دارم تصویر ،ولی حیف که دیگه عادی شده نمی ترسم.کارتونم که می میرم براش،مامانم میره بیرون برام می گیره،میاد می گه: بیا دخمله 24 سالم،برات کارتون گرفتم (جدی می گما). :D از فیلمای تخیلی خیلی بدم میاد،مخصوصا این ژاپنی ها که هی میرن تو هوا میان زمین.فیلم های تک بُعدی-عشقی هم بدم میاد.

تو ورزشها هم شنا خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی دوس می دارم،کوهنوردی،رزمی،دوچرخه سواری و در آخر ورزش خوااااااااب خیلی دوس می دارم. :lol: :lol:

من از همصبحتی با کسایی که اهل مطالعه هستن و فهم بالایی دارن خیلی خوشم میاد،از حرف های خاله زنکی تو مجلس زن ها بدم میاد،در این مواقع که می بینم خانم ها میزنن تو بحث انواع سرویس های طلا و چینی ها،می رم تو جمع آقایون و در مورد مسائل (اجتماعی-سیاسی-فرهنگی-ادبی-طنز-تغذیه)صحبت می کنم. :D

خب فعلا اینا بسه!!! تا تو قسمت بعدی از چیزایی که بدم میاد بگم.............. :D :P
خوشم می یاد وقتی می بینم مردم خودشونو نحویل می گیرن! :D
تصویر

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » چهار شنبه 19 دی 1386, 8:00 pm

Ahmaad نوشته شده:
Nersi نوشته شده:من،رانندگی توی شب رو خیلی دوس می دارم،اصلا شب بیرون رفتن خیلی دوست دارم مخصوصا 12 به بعد که همه رفتن خوابیدن همه جا ساکته،پیاده روی در شب.

خوشم می یاد وقتی می بینم مردم خودشونو نحویل می گیرن! :D
خوشم می یاد وقتی می بینم مردم نمی تونن خودشونو تحویلی بگیرن.تو می تونی احمد تو می تونی!!!! عمرا نتونی :lol: :P :P

نمایه کاربر
nono
ReD RoSe
ReD RoSe
تماس:

پست توسط nono » چهار شنبه 19 دی 1386, 8:02 pm

منم خیلی از sms خوشم میاد
مخصوصا دعوا با sms ولی باید 1 به بعد باشه تا کسی بویی نبره
وقتی فیش موبایل اومد بگم من که اصلا ندادم پس ... داده :oops: :wink: :roll:
زندگی قافیه باران است ، من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند تو بهاری و به اندازه باران خدا زیبایی . . . !

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » پنج شنبه 20 دی 1386, 7:41 am

man daryaaie khodemon ro kheili doost daram! Yaadet has ke ahmad! :P chan dafe tanhai raftam khodam! Maahiaie maahi dare onja! :D

نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » پنج شنبه 20 دی 1386, 8:38 am

از دروغ بدم میاد
از فوضولی و جاسوسی متنفرم

از پیاده روزی تو شب بارونی خوشم میاد
از تنهایی خوشم میاد
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » پنج شنبه 20 دی 1386, 12:08 pm

halo hosele adame kholo chelo ahmagho nadaram! Kesaai ke khodeshono be hemaaghat mizanan haalamo bad mikonan! Mokhlese baro bachse paaie! Dost nadaram vaghti migam berim began koja ? Doost daram bege berim! :P :D khodam ke injoriam! :oops:

نمایه کاربر
nono
ReD RoSe
ReD RoSe
تماس:

پست توسط nono » پنج شنبه 20 دی 1386, 12:23 pm

من از بعد پنجم و بچه هاش خیلی خوشم میاد!!!
خوشم میاد وقتی می گم تنهام بخندم!!
از تنهایی رو یه کوه خوشم میاد

از بودن تو جمع زنونه خصوصا اگه غیبت هم باشه خیلی بدم میاد

از آدمایی که زیاد حرف می زنن بدم میاد

از این که واسه کسی که دوسش دارم خیلی حرف بزنم خوشم میاد!

از رانندگی خوشم میاد!
زندگی قافیه باران است ، من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند تو بهاری و به اندازه باران خدا زیبایی . . . !

نمایه کاربر
mmk
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط mmk » جمعه 21 دی 1386, 3:39 pm

من از نینی کوچولوها خوشم یاد
اما از خرس گنده ها متنفرم :D
دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می خوانند(کوروش کبیر)

نمایه کاربر
gemini
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط gemini » دو شنبه 1 بهمن 1386, 1:20 pm

من از مراسم خاستگاري و بله برون و پاتختي اصلا خوشم نمي ياد...

از افشار متنفرم :x
آخرین ويرايش توسط 1 on gemini, ويرايش شده در 0.
ولی من سر بر آسمان خواهم داشت
تا چشم بر نور بگشایم.

نمایه کاربر
mmk
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط mmk » دو شنبه 1 بهمن 1386, 4:26 pm

من ادمای دورو بدم میاد
از ادمای یه رو خوشم میاد :D

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » سه شنبه 2 بهمن 1386, 3:18 pm

من این دو تارو خیلی دوس دارم تصویر

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » سه شنبه 2 بهمن 1386, 4:00 pm

منم اين گاوه رو دوست می دارم!
:D
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
mmk
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط mmk » سه شنبه 2 بهمن 1386, 5:47 pm

منم دوسش دارم :D

Nersi
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط Nersi » سه شنبه 2 بهمن 1386, 7:51 pm

خیلی بدم میاد از اینکه دارم یه حرفی می زنم،طرف مقابلم حرفمو نگیره،هی سوء برداشت کنه :x :x من یه حرفی بزنم اونم واسه خودش برداشت خودشو بکنو. :x

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » سه شنبه 2 بهمن 1386, 8:41 pm

والا!!!!
:x
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

پست توسط hadi » چهار شنبه 3 بهمن 1386, 1:04 am

بلّا ! :D

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » چهار شنبه 3 بهمن 1386, 9:15 am

Nersi نوشته شده:خیلی بدم میاد از اینکه دارم یه حرفی می زنم،طرف مقابلم حرفمو نگیره،هی سوء برداشت کنه :x :x من یه حرفی بزنم اونم واسه خودش برداشت خودشو بکنو. :x

منم خیلی زیااااااااد بدم میاد از این سوء برداشت ها
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان