شماره تو چنده؟؟؟

گپ و سرگرمی اعضا
نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » شنبه 3 آذر 1386, 7:30 am

می تونیم یه نظر سنجی بزاریم!! :D

من که میگم 7

:D

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

پست توسط Nersi » دو شنبه 5 آذر 1386, 1:27 pm

برای من شماره 2 شد.ولی زیاد به من ربط نداره فقط این چند تاش به من می خوره.
2- پيام آور صلح : (نرسی= فرشته وحی)

از نياز ديگران خبر دارند و غالبا پيش از ديگران به آنها فکر مي کنند . اصلا تنهايي را دوست ندارند . دوستي و همراهي با ديگران برايشان بسيار مهم است و مي تواند آنها را به موفقيت در زندگي رهنمون سازد . اما از طرف ديگر ، چنانچه در دوستي با کسي احساس ناراحتي کنند ترجيح مي دهند که دور طرف را یک خط بکشند .و به زندگی خود ادامه میدهند.

اصولا 2 ها خیلی باحالند کشف نشدند.قراره که کشف بشن و به 20 ارتقاع پیدا کنند.

با تشکر 2 بعدا 20
-----> :)

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » دو شنبه 5 آذر 1386, 2:26 pm

:lol:

فقط 5!!!!!!!!!

ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » دو شنبه 5 آذر 1386, 2:56 pm

بدبختا اگه شماره 8 نبود که الان هیچی نبودین! هیچ leaderی نداشتین و این همه پیشرفت نکرده بودین!! :D
تصویر

نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » دو شنبه 5 آذر 1386, 3:05 pm

VeRnuS نوشته شده:In TNZ poste mano copy paste kardeh inja

ghabool nist

کدوم پست :o
من اینو از بلاگ دوستم تو 360 دودر کردم :D
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

نمایه کاربر
saviola
!
تماس:

پست توسط saviola » سه شنبه 6 آذر 1386, 9:11 am

ورنوس هم دوستته دیگه!!

نمایه کاربر
VeRnuS
Invincible
Invincible

پست توسط VeRnuS » چهار شنبه 7 آذر 1386, 2:21 am

TNZ نوشته شده:
VeRnuS نوشته شده:In TNZ poste mano copy paste kardeh inja

ghabool nist

کدوم پست :o
من اینو از بلاگ دوستم تو 360 دودر کردم :D
تاريخ پست من و نگاه كن اونوقت شايد بفهمي من چي ميگم
گره افتاده در کارم به خود کرده گرفتارم.....

نمایه کاربر
mmk
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط mmk » شنبه 10 آذر 1386, 5:05 pm

15+9+1364
1388
1+3+8+8
18
1+8
9

- اجرا کننده و بازيگر :

'' نه '' ها ذاتا هنرمند هستند . بسيار دلسوز ديگران و بخشنده بوده و آخرين پول جيب خود را نيز براي کمک به ديگران خرج ميکنند . با جذابيت ذاتي شان اصلا در دوست يابي مشکلي ندارند و هيچ كـس براي آنها فرد غريبه اي به حساب نمي آيد.در حالات مختلف شخصيت هاي متفاوتي از خود بروز مي دهند و براي افرادي که اطرافشان هستند شناخت اين افراد کمي دشوار به نظر مي رسد . آنها شبيه بازيگراني هستند که در موقعيت هاي مختلف رفتارهاي متفاوتي نشان مي دهند. افرادي خوش شانس هستند اما خيلي وقتها از آينده خود بيمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها براي موفقيت بايد به يک دوستي و عشق دو جانبه که مي تواند مکملشان در زندگي باشد دست يابند
دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می خوانند(کوروش کبیر)

نمایه کاربر
gemini
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط gemini » دو شنبه 12 آذر 1386, 9:37 am

5- ناهماهنگ با جماعت :

'' پنج'' ها جهانگرد هستند و کنجکاوي ذاتي، خطر پذيري و اشتياق سيري ناپذير آنها به جهان هستي و ديدن محيط اطراف خود،غالبا برايشان درد سر ساز مي شود. آنها عاشق تنوع هستند ودوست ندارند مانند درخت در يک جا ثابت بمانند. تمام دنيا مدرسه آنهاست و در هر موقعيتي به دنبال يادگيري هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمي شود. آنها به خوبي ياد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامي جوانب کار را سنجيده و مطمئن شوند که پيش از نتيجه گيري ،تمامي حقايق را مد نظر قرار داده اند .

منم5
ولی من سر بر آسمان خواهم داشت
تا چشم بر نور بگشایم.

نمایه کاربر
TNZ
پادشاه
پادشاه
تماس:

پست توسط TNZ » چهار شنبه 21 آذر 1386, 3:47 pm

همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ ها هستیم برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد كه میتواند بر زندگی او تاثیر بگذارد رنگهای هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از :

قرمز : 1 ش س ج الف

نارنجی : 2 ت ث ك ب

زرد : 3 ی ل ص ض

سبز : 4 و م د ژ

آبی : 5 چ ن ط ظ

نیلی : 6 ح خ ف

بنفش : 7 ع پ غ

صورتی : 8 ز ق ه

طلایی: 9 ر ذ گ

صورتی
برای اینكه با چگونگی قضیه آشنا شوید یك مثال می آوریم در اینجا خانم لیلا جلالی را نمونه قرار می دهیم ابتدا اسم و فامیل او را می نویسیم:

ل 3

ی 3

ل 3
ا 1
ج 1

ل 3

ا 1

ل 3

ی 3
سپس این اعداد را با هم جمع می كنیم

331311333 =21 و 3 = 1 2 و باز هم 3= 0 3

عدد 3 مربوط به رنگ زرد است كه رابطه ای مستقیم با شخصیت او دارد به توضیحات مربوط به رنگ زرد مراجعه كنید:

دارای قدرت جسمی بالایی هستید به خاطر اراده بالایی كه دارید می توانید رویاهایتان را به راحتی به واقعیت تبدیل كنید با مسولیت ها به راحتی كنار می ایید و می توانید دیگران را در مشكلاتشان راهنمایی كنید از نظر عاطفی قوی و عمیق هستید برای رسیدن به هدفهایتان عشق به همنوع در شما آنچنان زیاد است كه بجز خدمت به بشریت مسولیت دیگری ندارید صمیمیت بیش از اندا زه با دیگران برایتان سخت است در مقام یك رهبر می توانید موفیتهای بزرگی را در زندگیتان بدست بیاورید برای رسیدن به هدفهایتان حتی سلامتی خودتان را نیز به فراموشی خواهید سپرد

قرمز

بسیار جاه طلب هستید و برای رسیدن به هدفهایتان مهم نیست كه بقیه را نیز فدا كنید قرمز رنگ نیروی حیاتی و جسارت است همیشه سعی می كنید كه روی صحنه به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید بسیار خونگرم هستید و به سادگی تحریك می شوید ممكن است در اوج شادی نیز به ناگهان و با كوچكترین بهانه ای اخم هایتان در هم برود و در لاك خود فرو بروید باید سعی كنید كه از انرژی فوق العاده تان به نحو و جهت مثبتی استفاده كنید تا باعث افسردگی تان نشود گاهی نیز به سرعت صبر و حوصله خودتان را از دست می دهید و به دیگران زور می گویید یادتان نرود كه هر كسی روش بخصوصی برا ی پیشرفت در زندگی دارد و انچه را كه فكر میكنید برای شما مناسب است ممكن است برای دیگران كاملا مضر باشید

زرد

بسیار تیزهوش هستید. شخصیتی بسیار خوشبین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه كه می خواهید بر زبان بیاورید، حرف كم می آورید. به خاطر زنده دلی ، ابتكار و مستعد بودن در روابط عمومی، همیشه دور و برتان پر از دوستان متنوع خواهد بود. با وجودی كه روحیه بسیار شادی دارید، هرگز احساس رضایت نخواهید كرد، مگر اینكه شاد ی ها یتا ن را با دیگران تقسیم كنید. تنها ایرادی كه می توانید داشته باشید ،قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه تان است كه گاهی شما را در خود غرق می كند، تا نتوانید مسیر زندگیتان را مشخص كنید. از طرف دیگر اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر در ستی استفاده كنید، در آخر خواهید دید كه بیشتر اهدافی را كه شروع نموده اید ، ناتمام مانده اند. سعی كنید بر قدرت تمركزتان بیافزایید و در هر زمان فقط روی یك هدف فعالیت داشته باشید.

طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آنرا می تواند رضایت خاطر شما را بر آورده كند، از طرف دیگر رفتار و كلامتان چنان جذابیتی در خود دارد كه بندرت ممكن است كه كسی با شما آشنا شود، ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. بندرت ممكن است چهره افسرده ای به خود بگیرید، زیرا كه به هر چیزی با خوشبینی زیاد نگاه می كنید.می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران هم یاد بدهید. در هر فعالیت گروهی براحتی مورد توجه می گیرید و مثل یك جادوگر افسانه ای می توانید تمام شرایط منفی را به بهترین موقعیتها تبدیل كند.

نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی انسانهای عارف شباهت دارد و مردمی كه با آنها سر و كار دارید، نزد شما به گنا هانشان اعتراف می كنند. با عشق و علا قه ای كه به پاكی و زیباییهای دنیا دارید، می توانید توان و شادی فوق العاده ای به افسردگان ببخشید. بجز روحیه و شخصیت نوعدوستی كه دارید، از یك حس ششم بسیار قوی نیز بر خور دار هستید كه این خود باعث می شود براحتی از مشكلات مردم با خبر شوید. بسیار سخاوتمند و با قدرت هستید. عاشق زندگی و خانواده هستید و تنها وقتی از خودتان راضی می شوید كه بتوانید عشق و علا قه تان را به دیگران ببخشید. بسیار عادل هستید و با كمترین بی عدالتی در مورد دیگران آزرده خاطر می شوید. اغلب افرادی را به خود جذب می كنید كه به نوعی گرفتار هستند و برای طلب كمك به شما روی می آورند.

سبز

برایتان خیلی مهم است كه برای خودتان بر نامه روزانه تعیین كنید. نظم و انضباط برایتان اهمیت زیادی دارد. بندرت ممكن است زندگیتان آشفته و بی هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنماییهای جدی نزد شما می آیند. حرص زیادی برای كمك به دیگران و حل مشكلاتشان دارید. تكامل شخصیت برایتان ارزش بسیار زیادی دارد و برای گسترده تر ساختن افق دانش خود، هرگز از آموختن باز نخواهید ماند. تغییر و تحول برایتان چندان خوشایند نیست و بیشتر ترجیح می دهید كه بجای پریدن از شاخه ای به شاخه دیگر، روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید. برای اینكه كوتاه نظر نمانید، باید سعی كنید همزمان با زندگی و زمان حركت كنید و كهنه ها را دور بریزید. احترام گذاشتن به آداب و رسوم و تشریفات گذشته بسیار با ارزش است، ولی با آنها زندگی كردن ركود ذهنی را نتیجه می دهد.

بنفش

عاشق كندو كاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم غریبه در شما به حد كافی وجود دارد. همین مسئله باعث خواهد شد كه به رشته هایی چون تفكر روی بیاورید. هیچ اتفاقی را براحتی قبول نخواهید كرد، مگر آنكه خودتان شخصأ آنرا تجربه كنید. اعتقاد بر این دارید كه به هر چه نیازمند هستید در درون شما وجود دارد و در حل مشكلات سعی می كنید راه حل را در روح و درون خود بجویید. در رابطه با شرایط زندگیتان بسیار حساس هستید و در واقع ذهن شما می تواند مثل یك گیرنده فعالیت كند. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن و یا كنار آمدن با دیگران، یكی از مشكلات بزرگ شما بشمار می رود.

آبی

به احتمال قوی، دیگران شما را شخصیتی بدون تعارف و تشریفات می دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجه هستید. آزادی برایتان ارزش بسیاری دارد و هرگز نمی توانید در محیطی كار كنید كه به شما تحكم می شود و یا زیر نظر قرار دارید. اگر این همه دنبال تنوع هستید، به این دلیل است كه اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و از اینكه در هر تجربه ای درسی بزرگ نهفته است، به همین دلیل زندگی با تمام سختی ها و مشكلاتش برایتان لذ ت بخش است. روحیه سر كشتان باعث خواهد شد كه كمتر در هر زمانی در یكجا بند شوید و در زندگی و اجتماع شهرتی برای خود فراهم كنید، در هر محیط ی كه قدم بگذارید، با استعداد مادر زادی كه دارید خواهید توانست صلح و آرامش را در آنجا بر قرار كنید. گاهی كه احساس منفی دارید ، بسیار تنبل می شوید و دلتان نمی خواهد كه انرژی فراوانتان را در مسیری به مصرف برسانید. در یك چنین زمانی احتیاج به مكانی خلوت دارید تا تعادل زندگی و روحی را در خانه بوجود بیاورید.

نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را كه به ارث برده ابد ،باعث شده كه محبوب اجتماعی شوید. نشاطی را كه از خود نشان می دهید، آرزوی قلبی خیلی ها ست. اغلب تجربیات زندگیتان رنگ عاطفی به خود دارد. شخصیتی بسیار جذاب و دوست داشتنی دارید. متأسفانه گاهی اوقات در مورد هر مسئله ای بیش از اندازه غلو و زیاده روی می كنید، به حدی كه بین عاطفه و منطق سر گردان می مانید. به نفع خودتان خواهد بود كه بین عقل و احساس، تعادل بر قرار كنید. برایتان مهم است كه خودتان باشید، بنابراین سعی كنید كمتر تحت تأثیر دیگران قرار بگیر ید. به هر كاری كه دست بزنید، شاید نتوانید دیگران را راضی و خشنود كنید، مگر اینكه دست از تقلید بر دارید و آنچه را كه از درونتان می جوشد، ابراز كنید. در چنین صورتی است كه بر قلبها خواهید نشست .

[/b]
°°°°°°°°°|/
°°°°°°°°°|_/
°°°°°°°°°|__/°
°°°°°°°°°|___/°
°°° ____|___________
~~~\_SOMAYEH___//~~~
´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.

Nersi
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: تهران

پست توسط Nersi » چهار شنبه 21 آذر 1386, 8:08 pm

من بنفش شدم.یه کمش درسته اون آخرش غلط بید :) :D
-----> :)

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » چهار شنبه 21 آذر 1386, 9:04 pm

منم بنفش شدم! اصلا درست نیست
:P
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
hnz123
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: hnz123@hotmail.com
تماس:

Re:

پست توسط hnz123 » چهار شنبه 14 فروردین 1387, 12:08 pm

manam 2

hala chikar konim ??? :o

نمایه کاربر
nono
ReD RoSe
ReD RoSe
تماس:

Re:

پست توسط nono » چهار شنبه 14 فروردین 1387, 2:10 pm

منم زرد شدم کمی تا قسمتی درست می باشد :D
زندگی قافیه باران است ، من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند تو بهاری و به اندازه باران خدا زیبایی . . . !

نمایه کاربر
mmk
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re:

پست توسط mmk » سه شنبه 20 فروردین 1387, 11:34 am

15/9/1364
2=1+1=11=9+2=29=4+6+3+1+9+5+1
دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می خوانند(کوروش کبیر)

Mostafaa
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

Re:

پست توسط Mostafaa » پنج شنبه 14 آذر 1387, 12:24 am

20+9+1364
1393
1+3+9+3=16
1+6=7
7

نمایه کاربر
fateme
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: kuwait
تماس:

Re:

پست توسط fateme » پنج شنبه 14 آذر 1387, 11:29 am

man 9 :o

9- اجرا کننده و بازيگر :

'' نه '' ها ذاتا هنرمند هستند . بسيار دلسوز ديگران و بخشنده بوده و آخرين پول جيب خود را نيز براي کمک به ديگران خرج ميکنند . با جذابيت ذاتي شان اصلا در دوست يابي مشکلي ندارند و هيچ كـس براي آنها فرد غريبه اي به حساب نمي آيد.در حالات مختلف شخصيت هاي متفاوتي از خود بروز مي دهند و براي افرادي که اطرافشان هستند شناخت اين افراد کمي دشوار به نظر مي رسد . آنها شبيه بازيگراني هستند که در موقعيت هاي مختلف رفتارهاي متفاوتي نشان مي دهند. افرادي خوش شانس هستند اما خيلي وقتها از آينده خود بيمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها براي موفقيت بايد به يک دوستي و عشق دو جانبه که مي تواند مکملشان در زندگي باشد دست يابند
madaram migoft:
barani beposh,zire chatre asheghi tar mishavi....

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

Re:

پست توسط hadi » پنج شنبه 14 آذر 1387, 1:27 pm

من كه هنوزم همون پنجم :D

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

نمایه کاربر
gemini
آخرشه !
آخرشه !

Re:

پست توسط gemini » پنج شنبه 14 آذر 1387, 3:35 pm

منم هنوز همون پنجم :D
ولی من سر بر آسمان خواهم داشت
تا چشم بر نور بگشایم.

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

Re:

پست توسط Ahmaad » پنج شنبه 14 آذر 1387, 3:44 pm

Ahmaad نوشته شده:بدبختا اگه شماره 8 نبود که الان هیچی نبودین! هیچ leaderی نداشتین و این همه پیشرفت نکرده بودین!! :D
هنوزم بر همون عقیده ی راسخ ام استوارم! 8)
تصویر

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان