جوك جديد

نمایه کاربر
mmk
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

Re: جوك جديد

پست توسط mmk » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 6:28 pm

اخونده میره منبر وعظ میکنه میگه میخوام ببرمتون کربلا چراغها را
خاموش کنید.وقتی چراغا را روشن کردند دید ترکها با چمدان ایستادن.گفت لرها کو .گفتند رفتند ترمینال.
دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می خوانند(کوروش کبیر)

نمایه کاربر
shaparak
پيشرفت كرده
پيشرفت كرده

پست توسط shaparak » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 8:18 pm

یه شب یه ترکه به زنش میگه خانم من امشب هوس نون بربری کردم ، زنش میگه خوب برو بگیر منم بخورم ترکه میره نونوایی میگه شاطر دوتا نون بربری بده شاطر میگه چرا دوتا میگه آخه خانومم هم هوس نون بربری کرده وقتی برمیگرده خونه و نون رو میزاره تو سفره زنش میگه این نون رو از کجا خریدی ، ترکه هم میگه از سر کوچه زنش میگه خوبه دستت درد نکنه ولی من نمیتونم یه نون کامل رو بخورم ترکه میگه عیبی نداره هر چقدرشو نخوردی بقیشو من می خورم خوردن که تموم شد رفتن بخوابن هنوز سرشون به بالش نخورده بود که خوابشون برد الان هم خوابن بذاز بیدار شن ببینیم دیگه چیکار میکنن حتما در جریان میذارمتون .......
وقتي كه تو رفتي خورشيد نمرده
دريا و بيابان خدا دست نخورده..

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
محل اقامت: Kuwait
تماس:

پست توسط Ahmaad » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 10:29 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

خیلی باحال بود ! :lol: :lol: :lol:
تصویر

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » چهار شنبه 18 اردیبهشت 1387, 7:38 pm

be lore migan nokhostvazir be english chi mishe mige First And Under!!!

:lol: :lol: :lol:
ای خدا، ای فلک، ای طبیعت، شام تاریک ما را سحر کن...

نمایه کاربر
کراش
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

پست توسط کراش » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 9:36 pm

ye fars dasht hamzaman 2ta sigar mikeshid.behesh migan:chera 2ta mikeshi?..mige:1ki vase khodam 1kish vase refigham ke zendanie!!...bade chand vaght mibinash ke dasht 1 sigar mikeshid,migan :eee refighet az zendan azad . na azad nashode vali khodam tark kardam
به امید روزی که بتونیم بفهمیم کی هستیم

نمایه کاربر
کراش
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

پست توسط کراش » یک شنبه 5 خرداد 1387, 5:23 pm

یه عده فارس جمع شده بودن دور هم یه ترکه هم با فاصله اونجا نشته بود .جمع فارس هی میگفتن یه روز یه ترکه داشته میرفته افتاد تو چاه ،همه می خندیدن .ترکه هم بر میگرده میگه یه روز یه فارس داشته می رفته افتاد تو چاه ،هیچ کس نمی خنده دوباره میگه یه روز یه ترکه می رفته افتاد تو چاه همه می خندن بعدش میگه وقتی درش اوردن دیدن فارسه

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » یک شنبه 5 خرداد 1387, 6:45 pm

داداش شما احتمالا ترک نیستی ؟؟ :D :lol:
تصویر

نمایه کاربر
کراش
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

پست توسط کراش » سه شنبه 7 خرداد 1387, 9:10 pm

اول این که من داداشت نیستم چایی نخورده پسر خاله نشو
دوم مگه برات فرقی هم میکنه تو هر جوریش رو بخوای من برات دارم .لر ،فارس،ترک،عرب،عجم:lol:

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 8 خرداد 1387, 7:20 pm

نه آخه برادر وقتی یکی می یاد جک ها رو دونه دونه زحمت می کشه و تغییر اصلیت می ده بلاخره یه دلیلی داره! :D
تصویر

نمایه کاربر
کراش
خيلي پيشرفت كرده
خيلي پيشرفت كرده

پست توسط کراش » پنج شنبه 9 خرداد 1387, 1:05 pm

اول این که پست قبلی هم گفتم من برادرت نیستم .
دوم اینکه برای من هیچ زحمتی نداشت
سوم اینکه عزیزم قرار نیست هر چیزی دلیل خاصی داشته باشه ،جوک جوکه اسمش روشه یعنی هیچ قصد و قرضی نیست حالا تو به خودت شک داری و جبهه گیری میکنی مشکل از خودته
چهارم حالا مگه تو هم خودتو قاطیه فارسها کردی که بهت بر خورده

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » پنج شنبه 9 خرداد 1387, 1:32 pm

:lol: :lol:

الان اینجا احمد جبهه گیری کرده؟؟
بی خیال بابا!!!! :P

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » شنبه 11 خرداد 1387, 9:43 am

کراش نوشته شده:اول این که پست قبلی هم گفتم من برادرت نیستم .
دوم اینکه برای من هیچ زحمتی نداشت
سوم اینکه عزیزم قرار نیست هر چیزی دلیل خاصی داشته باشه ،جوک جوکه اسمش روشه یعنی هیچ قصد و قرضی نیست حالا تو به خودت شک داری و جبهه گیری میکنی مشکل از خودته
چهارم حالا مگه تو هم خودتو قاطیه فارسها کردی که بهت بر خورده

ای بابا! خودشو عصبانی نکن کاکا!! :D
تصویر

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » شنبه 11 خرداد 1387, 11:04 am

به گربه چینی می گن اسمت چی؟ه میگه: میونگ!

از دختره می پرسن شوهر چند حرف داره؟ میگه اگه پیدا بشه حرف نداره!

از غضنفر می پرسن دوست داری چه جوری بمیری؟ می گه مثل پدربزرگم در خواب و آرامش. نه مثل مسافرهای اتوبوسش در ترس و وحشت!

غضنفر رو براي اولين بار مي برند توي هلي کوپتر ، توي آسمان از سمت چپي اش مي پرسه : شما گرمتونه ؟
طرف مي گه : نه
از سمت راستي اش مي پرسه شما گرمتونه ؟
اون يکي هم مي گه نه
بعد غضنفر بلند مي گه : آقاي خلبان هيچ کس گرمش نيست. اون پنکه سقفي رو خاموشش کن !

اگه تو رو تو بیابون بکارن کاکتوس در میای!
اگه تو رویا بکارن کابوس در میای!
تو کویر بکارن خیارشور درمیای!
تو دل من اگه بکارن... عمرا دربیای!

دوست دارم با تو بخوابم، منو تو تنها باهم، من بي تو خوابم نمي بره، کجايي زير شلواري من! :D

یه نفر دزدی كرده بوده پليس هم دنبالش بعد به سرعت خودشو ميندازه توی جوب.پليسه ميگه : چي كار ميكنی؟ميگه : به شما ربطی نداره اینجا مربوط به نيروی درياييه.
تصویر

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » شنبه 11 خرداد 1387, 6:07 pm

میونگ از همه باحالتر بود :D

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » سه شنبه 14 خرداد 1387, 1:13 pm

Torke mire bala derakhte chenar
miporsan: chikar mikoni?
mige: daram toot mikhoram
migan: olagh on derakhte chenare!!!!
mige: olagh khodeti toot to jibame!
:D

torke mikhaste vase dustesh kelas bezare zang mizane be dustesh aheste mige:man alan tu jalasam badan bahat tamas migiram!!

be lore migan soba chi mikhori?
mige: tilit
migan: zohra chi mikhori?
migan: shaba chi mikhori?
migan: khob oghate faraghateto chi mikoni?
mige: noon khoord mikonam bara tilit

:P

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » چهار شنبه 15 خرداد 1387, 7:55 pm

تیلیت باحال بود :lol:
تیلیت همون آبگوشته ؟ :D

بخشي از يك شاهكار ادبيات لري:يكي بيد يكي نبيد سه تا درخت بيد كه دو تاش بيد بيد يكيش بيد نبيد اوني كه بيد نبيد وسطه اون دو تا كه بيد بيد بيد

تركه ميره مسابقات قرآن، سوره بني اسرائيل بهش مي خوره، انصراف مي ده

انواع مرد: اروپايي:يه زن داره يه دوست دختر(زنشو بيشتر از دوست دخترش دوست داره) امريكايي: يه زن داره يه دوست دختر(دوست دخترشو بيشتراز زنش دوست داره) ايراني:يه زن داره سي تا دوست دختر(ننه اش

رو از همه بيشتر دوست داره )

سلام سلامتي مياره/سلامتي شادي مياره/شادي نشاط مياره/نشاط زندگي مياره/زندگي عشق مياره/عشق زن مياره/زن بچه مياره/بچه درد سر

مياره/دردسر بدبختي مياره/پس سلام بي سلام

--------------------------------------------------------------------------------

ميدونى فرق تو با
آهن چيه ? آهن زنگ ميزنه ولى توهمش
پيامك ميفرستى!

عبارت «كلاه سرت گذاشتن تا زانو» يعني چه؟ الف) فروش پرايد دوگانه سوز بدون مخزن. ب) قول تحويل ال نود تا پس فردا. ج) تحويل پژو 405 با يك مأمور آتش نشاني در صندوق عقب

--------------------------------------------------------------------------------

اصفهانيه خونش آتيش ميگيره ، اس ام اس ميده آتش نشاني ميگه به اين شماره اي كه افتاده زنگ بزنين تا آدرسمو بدم

يه روز يه تركه تو هواپيما تفنگو ميذاره رو مخ خلبان و ميگه:از همينجا صاف ميري بندرعباس خلبانه ميگه:حالا چرا بندرعباس؟ تركه:آخه دوستم قراره از اونجا قاچاقي ببردم دوبي !

ديروز : از پذيرفتن خانم هاي بدحجاب معذوريم!!! امروز: از پذيرفتن خانم ها، با شلوار كوتاه معذوريم!!! فردا : خواهشا با شلوار وارد شويد

پاسخ اپراتور موبايل در بروجرد هنگامي كه مشترك در دسترس نيست : مشترك مورد نظر نيستا . نه كه نيستا . هستا . دم دست نيستا

شب عيد فطر همه اصفهانيا بيرون خوابيده بودن ازشون مي پرسن چرا بيرون خوابيدين ميگن واسه اينكه پول فطرمون بيفته گردن شهرداري

چرا همهي ما به دانشگاه آزاد عشق مي ورزيم؟ الف.. چون اگر دانشگاه آزاد نبود ما بيسواد مانده و در نتيجه معتاد ميشديم . ب. چون اگر دانشگاه آزاد نبود پدران ما ثروتمند شده و از ياد خدا غافل ميشدند. ج. چون اگر دانشگاه آزاد نبود مردم از داشتن الگوي موفق مديريت محروم شده و جامعه دچار بحران مديريت ميشد. د. چون اگر دانشگاه آزاد نبود مقدار زيادي از وسايل آرايشي و لباسهاي كوتاه و تنگ روي دست فروشنده هاي آنها باقي مي ماند

ضرب المثل چيني يه ميگه حرفاي دخترا رو باور نكن... حرفاي پسرا رو اصلا گوش نكن!

ميدوني بدترين ضد حال چيه ؟ اينكه كچل مو بكاره بعد اسمش براي حج در بياد . :lol:

ميخوام اتوبوس بسازم , اتو دارم يه بوس ميدي بسازمش ؟

به تركه ميگن : 2/9 ( نه دوم ) به تركي چي ميشه ؟ ميگه : ميشه گوز . ميگن چه طوري ؟ ميگه : 9 به تركي ميشه دوگوز بر دو كه تقسيم كني . دو دوگوز با دو2 ميره ميمونه گوز

ضنفر توي اتوبوس مي گوزه . دختره كه بغلش نشسته بود ميگه بي شعور اين چه كاري بود كردي ؟ غضنفر ميگه : ميخواستم سر صحبت رو باز كنم .

غضنفر كيس كامپيوترش رو ميبره نمايندگي و ميگه : اين خراب شده . نمايندگي كامپيوتره ميگه : چش شده ؟ غضنفر ميگه : نميدونم , چند روزه اين جا ليواني اش در نمياد.
تصویر

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » پنج شنبه 16 خرداد 1387, 1:06 am

بــــــــــــــه بـــــــــــــــه!!! ایــــــــــــــول!!!
:lol: :lol: :lol:
یه خونواده رو خندوندی
:lol: :lol:

نمایه کاربر
hadi
كارش درسته
كارش درسته
تماس:

پست توسط hadi » پنج شنبه 16 خرداد 1387, 4:13 pm

عبارت «كلاه سرت گذاشتن تا زانو» يعني چه؟ الف) فروش پرايد دوگانه سوز بدون مخزن. ب) قول تحويل ال نود تا پس فردا. ج) تحويل پژو 405 با يك مأمور آتش نشاني در صندوق عقب

اینو خیلی خوب اومدی، فقط مشکل اینه که یه کم قدیمیه ، 405 جدیداً منفجر میشه ، کارش با آتش نشانی هم راه نمیفته :lol:

معرفت از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

نمایه کاربر
abri
آخرشه !
آخرشه !

پست توسط abri » سه شنبه 4 تیر 1387, 3:43 am

:D

Torke mire noonvayi,ye 5zari mide be noonva,noonvae mige 5zari ke noon nemishe,torke mige:sedasho dar nayar,man MAXI MILIYANOOS hastam!!!!! :o

lore too ayne foot mikarde .torke azash miporse chikar mikoni? mige: ye chizi rafte too chesham .torke mige?khare to nabayad foot koni oon bayad foot kone

doaye lorha bad az namaz: khodaya movazebe khodet bash!!

سه تا ترک ميرن دزدي- صابخونه بيدار ميشه و دزدا ميرن هر کدوم تو يه گوني قايم ميشن!صابخونه مياد و به گوني اول لگد ميزنه..صداي نون خشک در مياره! به دومي لگد ميزنه .. صداي گردو در مياره! به گوني سوم لگد ميزنه ... هيچ صدايي در نمياد..دوياره محکمتر لگد ميزنه... باز صدا نميده!؟ دفعه سوم که لگد ميزنه ترکه با عصبانيت مياد بيرون ميگه بابا ..آرده ، آرد ..آرد صدا نداره ! ميفهمي؟ :lol:

لره واسه اولين بار يه اخوند مي بينه بهش ميگه يعني اینقدر سرت درد مي کنه؟!!!! :lol: :lol:

تركه با دوست دخترش ميرن پارك تركه ميگه :عزيزم اگه اين درخت كاج زبون داشت الان به ما چي ميگفت ؟ دختره ميگه اگه زبون داشت ميگفت من زردآلوام نه كاج ... :D

نمایه کاربر
Ahmaad
آخرشه !
آخرشه !
تماس:

پست توسط Ahmaad » یک شنبه 9 تیر 1387, 12:39 pm

khodaya mara be rahe rast hedayat farma,,,,,agar nashod..rahe rast ra be samte ma kaj farma ! lol
تصویر

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان